Obojstranný oceľový tlačový plát PA Nylon

Kód: MK3SPEIPLAT_PA
Novinka Tip
Neohodnotené
€56,30 / ks €46,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Obojstranný oceľový tlačový plát so špeciálnym práškovým povrchom vyvinutým špecificky pre tlač nylonu (PA).

Určený pre 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2.5, MK2.5S, MK3, MK3S, MK3S+, MK3.5, MK3.9 a samozrejme aj MK4.

Pozor!Povrch tohto plátu čistite iba (vlažnou) vodou.

Možno použiť v kombinácii s Magigoo pre nylon.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Heatbed MK52 má vstavané magnety s vysokou Curieovou teplotou. Vďaka týmto magnetom pružné tlačové pláty pevne držia na vyhrievanej podložke.

Táto tlačová podložka je špeciálne navrhnutá pre tlač filamentov na báze polyamidu, či už čistý nylon, či nylon s karbónom a inými prímesami. Tieto materiály majú všeobecne nižšiu priľnavosť na bežných PEI texturovaných alebo saténových tlačových plátoch.

UPOZORNENIE:

Aby ste povrch odmastili, použite čistú vodu, maximálne s kvapkou prostriedku na umývanie riadu.Použitie bežných chemikálií, ako je IPA alebo acetón by viedlo k okamžitému poškodeniu povrchu, pretože nezvratne naruší štruktúru práškovej vrstvy.

 

Poznámka:

Pri spotrebných dieloch, napríklad tlačových plátoch, sa záruka vzťahuje iba na defekty prítomné už pri prevzatí.Povrch tlačových plátov sa pri používaní môže prirodzene opotrebovať, záruka sa teda nevzťahuje na ryhy, škrabance, zárezy a ďalšie kozmetické vady.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k 3D tlačiarňam, doplnky pre 3D tlač
Hmotnosť: 0.5 kg
Vhodný pre 3D tlačiareň: Prusa mini

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.