Práve ladíme naše nové stránky, aby boli pre vás prehľadnejšie. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v zobrazení.

Oceľový tlačový plát s hladkým obojstranným PEI povrchom

Kód: MK3SPEIPLAT_
Neohodnotené
€49,83 / ks €41,53 bez DPH
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
23.8.2022

Náhradný oceľový tlačový plát s hladkým obojstranným PEI povrchom pre vyhrievané podložky 3D tlačiarní Original Prusa i3 MK3/S a MK2.5/S.

Update:

Farba tlačového plátu sa môže líšiť (čierna, zlatá, zelená, a ďalšie). Hladký PEI povrch tlačového plátu je pre všetky farebné varianty rovnaký a vlastnosti tlačových plátov sú na farbe nezávislé.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Ide o rovnaký povrch, ako nájdete na PEI podložke u MK2 / S. V tomto prípade je ale tlačový plát odnímateľný a flexibilní. Na MK52 vyhrievaných podložkách, pre ktoré je designovaný, drží systémom magnetov. To zaisťuje pohodlné odnímanie plátu a zároveň je pevne zafixovaný na svojom mieste v priebehu tlače.

Ak tryska alebo vaše nástroje zanechajú na tlačovom povrchu malé škrabance, budú väčšinou lesklejšie než zvyšok povrchu. Avšak nijako neovplyvňujú funkčnosť plátu alebo jeho priľnavosť. Ak ale chcete dosiahnuť rovnakého vzhľadu povrchu po celom plátu, môžete povrch obnoviť. Najjednoduchšou cestou je použitie hrubej strany kuchynskej hubky a jemnom vybrúsenie postihnutej oblasti krúživými pohybmi.

Mnoho ďalších informácií a detailov o tlačových plátoch nájdete v našej Knowledgebase (EN).

Update:

Farba tlačového plátu môže byť iná ako na obrázku (zlatá, zelená, čierna). Vlastnosti tlačového plátu, vrátane hladkého PEI povrchu sú u všetkých farebných variantov rovnaké.

Poznámka:

Záruka sa nevzťahuje na spotrebné diely, ktorými sú napríklad tlačové pláty (hladký, textúrovaný, atď.). Ich povrch sa pri tlači postupne prirodzene zoslabuje, ak nedôjde k inému poškodeniu vinou únavy materiálu či výrobného spracovania. Záruka sa nevzťahuje na ryhy, škrabance, preliačiny a ďalšie kozmetické vady. Záruka sa vzťahuje iba na pláty defektné už pri prevzatí.

VLASTNOSTI

+ Ideálne pre tlač PLA
+ Skvelá priľnavosť takmer ku všetkým materiálom
+ Hladká prvá vrstva výtlačkov
+ Aj drobné časti modelov sa udrží na podložke

- Pri tlači z materiálu FLEX musíte aplikovať lepiacu tyčinku (KORES)
- Nečistite izopropylalkoholom pred tlačou PETG

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k 3D tlačiarňam, doplnky pre 3D tlač
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie