Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

Vysúšacie sáčky so silikagélom - väčšia balenie 60 ks

Kód: 60VYSMINI36X21
Neohodnotené
€5,80 / balenie €4,83 bez DPH
Skladom (7 balenie)
Môžeme doručiť do:
2.10.2020

Balenie vysúšacích sáčkov pre ochranu filamentov pri skladovaní: 20ks / balenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Najmenší typ sáčkov pohlcuje nebezpečnú vlhkosť v obaloch, a tým chráni Vaše materiály a výtlačky pred znehodnotením.

Návod: 1 - 2 sáčky vložte do balenia s filamentov a obal uzavrite.

Absorbcia vody 1 sáčku v gramoch: 0,35.

Rozmery vrecka: dĺžka 3,6 cm, šírka 2 cm.
Hmotnosť: 1 g.

Sáčky svoje využitie nájdu tiež napr. u elektroniky, optiky, v strojárenstve, atp., ale nie sú vhodné pre priami styk s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k 3D tlačiarňam, doplnky pre 3D tlač
Farba: multicolor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Materialpro3D je obchodnou značkou brnenskej spoločnosti Solidify 3D, s.r.o., ktorá vznikla v súvislosti s otevorením rovnomenného e-shopu venovanému predeju materiálu do 3D tlačiarní a predajom vlastných produktov vytvorených pomocou 3D tlače. Značka Materialpro3D, má aj svoju prevádzkáreň v Brne, kde je možné ponúkané produkty zakúpiť.

Spoločnost Solidify 3D, s.r.o so sídlom v Brne sa aktívne zaoberá vývojom zariadení pre podporu 3D tlače pre priemyslovú výrobu a doplnkových zariadení. Dalšou náplňou je školiaca činnosť v oblasti 3D technologií - algoritimické modelovanie,  3D optická digitalizácia, modelovanie pre 3D tlač.

Společnost tiež sprostredkovává služby: optická digitalizácia objektov (3D skenovanie), reverzného inžinierstva, výroba dielov SLM technológiou (tlač z kovu), celofarebnej 3D tlače zo sádrokompozitného prášku a tlač technológiou SLS.