PLA Extrafill "Iron grey" 2,85mm 750g Fillamentum

Kód: PLA285FM75IGY
Neohodnotené
Značka: Fillamentum
–28 %
PLA Extrafill "Iron grey" 2,85mm 750g Fillamentum
–28 % €17 / ks €14,17 bez DPH
Na dopyt
Položka bola vypredaná…

Fillamentum tlačová struna, 2,85 mm, železná šedá, 0,75 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Fillamentum PLA Extrafill je materiál pre FFF (tiež známy ako FDM) technológia 3D tlače vyrobený v česku. Výhodou tohto materiálu je jednoduché použitie pre 3D tlačiarne. Materiál umožňuje vysokú kvalitu tlače, aj pri náročných detailoch. PLA vlákno je vyrobené z prírodných surovín a je ľahko biologicky odbúrateľný zložením. Fillamentum zaručuje vysokú presnosť rozmerov filamentu v tolerancii +/- 0,05 mm, ktorá je pod prísnou kontrolou v priebehu výroby.

Materiálový list

Tento materiál je certifikovaný pre styk s potravinami (vyhlásenie o zhode je k dispozícii na vyžiadanie).

Upozornenie:  Vyhlásenie o zhode deklarujúce bezpečnosť kontaktu s potravinami sa týka filamentu pred jeho spracovaním 3D tlačou. Pre ustanovenie, že Váš výrobok spĺňa požiadavky pre styk s potravinami, musí byť otestovaný finálny výtlačok. Testovanie prebieha podľa smernice za určitých podmienok použitia (napr. teplota, doba styku, typ potraviny). Dizajnom alebo spracovaním môže byť spôsobené, že nebude smernici vyhovovať, čo je zodpovednosťou Vás ako 3D tlačiara, ktorý s materiálom manipuloval.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 1 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: sivá
Hmotnosť bez obalu: 0,75 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Podložka: bez výhrevu, odporúčané 40°C
Pracovná teplota: 195°C - 210 °C
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Fillamentum je značka kvalitných vlákien pre 3D tlač, ktoré vyvíja a vyrába firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Táto spoločnosť sa nachádza sa v juhovýchodnej časti Českej republiky v meste Hulín, kde funguje už od roku 2011.
 
Vývoj tejto českej značky s celosvetovým ohlasom zaisťujú odborníci z odboru plastikárenstva s viac ako 15 rokmi skúseností. Zameriavajú sa na záruku kvality a prináša nové trendy a materiály.
V ich ponuke nájdete:
 
Viac ako 40 odtieňov najpredávanejšieho materiálu, čím je PLA. Premium PLA prináša slávne odtiene Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pre pozornosť je nevyhnutné spomenúť materiál Crystal Clear PLA, ktorý sa vyznačuje pre PLA nezvyčajne vysokú priesvitnosťou.
 
Fillamentum ponúka tiež 18 farieb vysoko kvalitného ABS a 4 odtiene filamentu WOOD s dreveným vzhľadom, ktorý je obohatený o reálne drevené piliny.
 
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke tiež technické materiály ako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvoch stupňoch tvrdosti - Shore 98A a mäkšie 92A) alebo filament ASA, ktorý je vhodný pre vonkajšiu tlač. Ten je ponúkaný v 8 farbách.
 
Ohlasy od verejnosti prichádza tiež na technický materiál CPE, ktorý je novým trendom v 3D tlači. Oproti PETG je veľmi odolný a pritom sa veľmi dobre tlačí. Materiál CPE je dodávaný firmou Fillamentum v 10 farbách.
 
Ich špecialisti vyvíja veľké úsilie, aby mohli na trh prinášať nové materiály a aby tak uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov nielen v hobby odvetví, ale aj v priemyselnom prostredí.
 
 Fillamentum, je záruka kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť!