PLA SILK Multicolor 1,75 mm ROSA 0,8 kg TROPICAL

Kód: PLAS175RO08MTL
Tip
Neohodnotené
€31,20 / ks €26 bez DPH €39 / 1 kg
Skladom (15 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Filament PLA Silk TROPICAL 1,75 mm od značky ROSA 3D. Krásne detaily a dúhový vzhľad.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PLA Rainbow Silk Tropical od Rosa3D je viacfarebný filament v ohnivých odtieňoch: sýto červené, žiarivo oranžové, žlté a modré tóny. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť.

PLA Silk MultiColour je unikátny rad vlákien na báze PLA Silk. Každá farebná verzia má jemné tónové prechody, ktoré sa harmonicky dopĺňajú.

Séria Multicolor Silk sa okrem jedinečného vzhľadu vyznačuje aj jednoduchosťou potlače. Tlačí sa rovnakým nastavením ako klasické PLA (teplota trysky okolo 215 ° C), nevyžaduje uzavretú komoru a priľnavosť medzivrstvy je výborná. Tento filament bude perfektnou voľbou na začatie vášho dobrodružstva s 3D tlačou. Farebné prechody viditeľné na výtlačku závisia od veľkosti modelu a hustoty náplne.

Upozornenie: pri lesklých filamentoch dochádza k inému farebnému efektu pri rôznom svetle ktorému je vystavený, to znamená, že odtieň sa môže líšiť od fotografie v závislosti na svetle - dennom alebo umelom a tiež nastavením displeja Vašej obrazovky. Výsledný výtlačok je tiež oveľa lesklejší ako samotná struna, ktorá sa môže javiť matne.

Ďalšie dostupné farebné varianty:

Multicolor Silk Pacific značky Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch tmavo modrej, žiarivo oceľovo modrej a striebornej. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Moon od Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch tmavo modrej čiernej, grafitu a mesačnej ocele. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 7 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Jungle značky Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch šťavnatej zelenej a radostnej brazílskej žltej. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Frozen od Rosa3D je viacfarebný filament s jemnou arkticky modrou farbou rozjasnenou ľadom a mrazom. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 7 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Flower filament je viacfarebný filament v odtieňoch ružovej a jemnej fialovej. PLA Multicolor Silk Flower má lesklý povrch, preto krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

Vlákno PLA Multicolor Silk Candy filament. Každá cievka obsahuje viacfarebný monofil v odtieňoch jemnej ružovej, modrej a saténovo bielej. PLA Multicolor Silk Candy má lesklý povrch, preto krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800 g obsahuje cez 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 150 g.

UPOZORNENIE! Frekvencia a sled farebných prechodov je pevne daný pre danú výrobnú sériu. Jedna cievka teda môže začať v ľubovoľnom bode procesu, napr. jedna cievka môže začínať zlatú a ďalšiu zelenú. Rozdiely v odtieňoch sú povolené.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 1.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: zelená
Hmotnosť bez obalu: 0,8 kg
Pracovná teplota: 185 - 225°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 40 - 60°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: