VZORKA 20 METROV - WOOD filament hnedý 1,75mm Fiberlogy

Kód: VZWOO175FB20BN
Neohodnotené
Značka: Fiberlogy
€5,25 / ks €4,38 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
21.10.2021

Fiberlogy tlačová struna WOOD, brown, 1,75mm

Detailné informácie

Podrobný popis

FIberWood je žiadaný materiál vo svete plastov, kde vybočuje vďaka svojmu prírodnému vzhľadu. Pripravené výtlačky je možné obrábať, natierať, lakovať a farbiť, čím si tiež získal veľkú obľubu. Vďaka krásnemu povrchu modelov ponúka široké možnosti použitia, a to nie len pre umelecké diela a designové prvky.

Teplota tlače: 190°C - 210°C
Teplota podložky: 50°C - 70°C 
Tryska: doporučený min. priemer trysky 0,5 mm
Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia guľatosti: + 0,01 mm

DÔLEŽITÉ:
Aby ste sa vyhli zaneseniu trysky, použite na vyčistenie extruderu Vašej tlačiarne po tlači s materiálom FiberWood akýkoľvek iný druh vlákna PLA.

Dodatočné parametre

Kategória: WOOD
Hmotnosť: 0.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: drevená
Pracovná teplota: 190-210°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-70°C
Tolerancia/priemer: ±0,02 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď značka Fiberlogy vznikla len nedávno, dokázala se presadiť medzi špičky celého európského trhu. Vďaka svojmu prístupu získala firma ocenenie „Najlepší producent polských tlačových strún v roku 2016“ a „Nejlepšia nová polská spoločnosť 2016“.


Vo Fiberlogy neustále hľadajú nové riešenia a technológie a v prvom rade venujú pozornosť kvalite svojich výrobkov. Od výzkumu skúsených pracovníkov z Fiberlabu, cez výber surovín a testovanie až po konečné výsledky. Ich filamenty sú vyrábané špičkovými nemeckými strojmi s použitím kvalitných surovín pri prísnom dodržiavaní noriem, čo zabezpečuje vysokú kvalitu konečného produktu.


Tak sa podarilo vyrobiť struny s ojedinelými vlastnosťami, nadpriemernou toleranciou priemeru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pré všetky tlačiarne s FDM/FFM technológiou.