Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

ABS filament 1,75 mm červený Verbatim 1 kg

Kód: ABS175VE1RD
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€23,60 / ks €19,67 bez DPH €23,60 / 1 kg
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
12.5.2021
Verbatim tlačová struna ABS, red, 1,75 mm, 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Tato 3D struna ABS VERBATIM v jasně červené barvě vám díky svým skvělým vlastnostem zajistí stejnoměrnost podávání, stabilní výsledky 3D tisku i následnou opracovatelnost (postprocessing).

ABS je kopolymerová směs styrenu, akrylu a butadienu. Tento materiál je velmi odolný, nárazuvzdorný. Výtisky mají lesklý vzhled a pro hladký povrch bez viditelných tiskových vrstev jej můžete chemicky leštit pomocí acetonu. K dosažení nejlepších výsledků je doporučená teplota tisku mezi 230-240°C a teplota tiskové podložky 70°C.

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: ABS 1,75 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: červená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 200 – 240 ° C
Odporúčaná teplota podložky: 80 – 100°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.