ABS-T tlačová struna zelenožltá 1,75 mm 1 kg Filament PM

Kód: ABST175PM1GNY
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€26,17 / ks €21,81 bez DPH €26,17 / 1 kg
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Tlačová struna ABS-T, Plasty Mladeč, 1,75 mm, 1 kg, yellowgreen 

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Tlačové struny českej značky Filament PM, známej tiež ako „Plasty Mladeč“, patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Filamenty sú k dispozícii v širokej palete farieb.

ABS-T tlačová struna zelenožltá 1,75 mm PM je materiál určený pre 3D tlač využívajúcu FFF/FDM technológiu, ktorý umožňuje kvalitnú tlač i pri náročných detailoch. Použitie je vhodné pre výrobu funkčných vzorkov, prototypov, výrobných nástrojov, ale aj pre výrobu vecí každodenného použitia. Vhodné pre tlač na tlačiarňach s vyhrievanou podložkou.

Rozdiel medzi ABS a ABS-T: ABS-T je tvrdší a pevnejší s vyššou teplotou mäknutia, má menšie zmrštenie a tým pádom je z nej možné tlačiť objekty väčších veľkostí. Farby sú lesklé a niektoré transparentné. Klasické ABS je viac húževnaté, vyznačuje sa zmrštivosťou a farby sú matné.

Tento typ ABS sa hodí na tlač aj veľkých objektov. Je to polymér rozpustný v acetóne. Materiál je pevný a húževnatý a je zdravotne nezávadný. U farieb s flitrami doporučujeme trysku 0,4 mm a väčšie.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: ABS-T
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: žltá, zelená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 90 - 110°C
Pracovná teplota: 230 -250°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.