ASA Extrafill "Traffic yellow" 2,85 mm 3D filament 750g Fillamentum

Kód: ASA285FM75TYW
Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Fillamentum
–22 %
Fillamentum tlačová struna, 2,85 mm, žltá, 0,75 kg, RAL 1023
–22 % €20,60 / ks €17,17 bez DPH €27,47 / 1 kg
Na dopyt
Položka bola vypredaná…
Fillamentum tlačová struna, 2,85 mm, žltá, 0,75 kg, RAL 1023

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Tlačové struny českej značky Fillamentum patrí medzi materiály špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Tlačové filamenty predávané pod obchodnou značkou Fillamentum sú vyrábané v širokej palete farieb podľa farebného vzorkovníka RAL.

ASA je veľmi podobný ABS. Oproti ABS má však väčšiu tuhosť, je rezistentný voči UV žiareniu a vykazuje nízku hladinu žltnutia. Zmrštenie tohto materiálu je podobné ako u ABS. Prednosťou tohto materiálu je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam. U filamentu ASA je možné využiť povrchovej úpravy pomocou acetónu a tiež je dobre brúsiteľný.

Použitie: vhodný pre výrobu prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov pre bežné použitie vrátane využitia pre tlač dielov pre vonkajšie aplikácie. Tlač je ucelená a pevná, vhodný aj na malé detaily, vytlačený objekt je lesklý.


Materiálový list

Dodatočné parametre

Kategória: ASA 2,85 mm
Hmotnosť: 1.32 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: žltá
Hmotnosť materiálu: 0,75 kg
Vlastnosť filamentu: UV rezistentný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 60 - 100°C
Pracovná teplota: 250 - 255°C
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Fillamentum je značka kvalitných vlákien pre 3D tlač, ktoré vyvíja a vyrába firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Táto spoločnosť sa nachádza sa v juhovýchodnej časti Českej republiky v meste Hulín, kde funguje už od roku 2011.
 
Vývoj tejto českej značky s celosvetovým ohlasom zaisťujú odborníci z odboru plastikárenstva s viac ako 15 rokmi skúseností. Zameriavajú sa na záruku kvality a prináša nové trendy a materiály.
V ich ponuke nájdete:
 
Viac ako 40 odtieňov najpredávanejšieho materiálu, čím je PLA. Premium PLA prináša slávne odtiene Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pre pozornosť je nevyhnutné spomenúť materiál Crystal Clear PLA, ktorý sa vyznačuje pre PLA nezvyčajne vysokú priesvitnosťou.
 
Fillamentum ponúka tiež 18 farieb vysoko kvalitného ABS a 4 odtiene filamentu WOOD s dreveným vzhľadom, ktorý je obohatený o reálne drevené piliny.
 
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke tiež technické materiály ako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvoch stupňoch tvrdosti - Shore 98A a mäkšie 92A) alebo filament ASA, ktorý je vhodný pre vonkajšiu tlač. Ten je ponúkaný v 8 farbách.
 
Ohlasy od verejnosti prichádza tiež na technický materiál CPE, ktorý je novým trendom v 3D tlači. Oproti PETG je veľmi odolný a pritom sa veľmi dobre tlačí. Materiál CPE je dodávaný firmou Fillamentum v 10 farbách.
 
Ich špecialisti vyvíja veľké úsilie, aby mohli na trh prinášať nové materiály a aby tak uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov nielen v hobby odvetví, ale aj v priemyselnom prostredí.
 
 Fillamentum, je záruka kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť!