Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

Farba Vallejo Liquid 70797 Copper (Alcohol Based) (35ml)

Kód: VAL-70797
Neohodnotené
Značka: Vallejo
€4,65 / ks €3,88 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Liquid Gold je rad alkoholových farieb z naozajstných permanentných metalických pigmentov určená pre zlatenie, dekorovanie, retušovanie, reštaurovanie a modelárstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Liquid Gold je rad alkoholových farieb z permanentných metalických pigmentov určená pre zlatenie, dekorovanie, retušovanie, reštaurovanie a modelárstvo. Farby sú na alkoholovej báze, vyrobené z metalických pigmentov, čo prináša naozajstný metalický efekt, než keby boli na vodnej báze. Sú extrémne odolné a svetlostále. Farby by mali byť pred použitím dôkladne pretrepané alebo zamiešané. Ak by bolo nutné farby ďalej riediť, mal by byť pridaný iba 96% čistý alkohol, aby sa zabránilo oxidácii. Farby nemožno miešať s vodou, pretože sebemenší kontakt s vodou spôsobí, že ozajstné pigmenty kovov začnú vo fľaštičke hrdzavieť. Farby sa môžu miešať medzi sebou pre vytvorenie ďalších farebných variácií. Schnú veľmi rýchlo a držia na každom povrchu. Farby môžete aj striekať airbrush pištoľkou, podla potreby je narieďte 96% čistým alkoholom ale nikdy nie viac ako 30%. Štetec a pištolka sa čistí alkoholom. Farby sú horľavé kvôli obsahu alkoholu, ale neobsahuje xylén ani toluén. Pretože to sú alkoholové farby, musíte zvoliť airbrush pištoľku, ktorá nemá v ceste farby žiadnej gumové tesnenie, odporúčame BD116C, BD183, BD184, BD320.

Dodatočné parametre

Kategória: Farby, Laky, Lepidlá
Objem: 35 ml
Objem: 35 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: