NGEN_FLEX transparentný odolný flexibilný filament 1,75mm ColorFabb 650g

Kód: FLEXNG175CF65CR
Neohodnotené
Značka: ColorFabb
€44,80 / ks €37,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

ColorFabb flexi polotuhá tlačová struna clear s vysokou odolnosťou voči chemikáliách a teplotám až do 121°C 0,65kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

NGen_flex je tvrdší flexibilný materiál s veľkou odolnosťou, dobrou tlačiteľnosť a krásnym lesklým povrchom. Tvrdosť výrobca uvádza Shore A 95 alebo tiež v stupnici Shore D 55. Výslednú pružnosť výtlačku možno tiež značne ovplyvniť nastavením Infill a voľbou vhodnej hrúbky steny modelu.

Špecifikácia:

Priemer filamentu: 1,75 mm s toleranciou ± 0,1 mm
Hmotnosť: 650g
Odporúčaná teplota tlače: 240-260 ° C
Odporúčaná rýchlosť tlače: 40-80 mm / s
Odporúčaná teplota dosky: 80 + ° C

NGen_FLEX je kvalitný materiál vhodný pre inžinierske aplikácie, ktoré vyžadujú vynikajúcu trvanlivosť, húževnatosť a veľkú priľnavosť medzi vrstvami.

To, v čom sa nGen_FLEX líši od ostatných polopružných materiálov, je veľká chemická odolnosť a odolnosť voči teplotám až do 121°C. Možno ho tiež vystaviť parnú sterilizáciu.

Pre lepšiu priľnavosť odporúčame použiť 3D lak prípadne iné prostriedky prostriedky zvyšujúce adhéziu. Ďalšie informácie o tlači materiáli nGen_FLEX možno nájsť: ngen-flex.colorFabb.com/how

Dodatočné parametre

Kategória: FLEXI
Hmotnosť: 0.9 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: transparentná
Hmotnosť materiálu: 0,65 kg
? Tvrdosť materiálu: 55 D, 95 A
Vlastnosť filamentu: odolný, flexibilný
Pracovná teplota: 220-240°C
Odporúčaná teplota podložky: > 80°C
Tolerancia/priemer: ±0,1 mm
Tvrdosť materiálu (Shore): 55 D / 95 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

colorfabb

Spoločnosť ColorFabb bola založená Ruudom Rouleauxem generálnym riaditeľom Helian Polymers v roku 2012. Vďaka rozsiahlym znalostiam  plastikárenského priemyslu, farbív a aditív bolo pre neho logickým krokom zamerať sa na práve sa rozvíjajúce 3D tlač. Po náročnom testovaní a experimentovanie na jeseň a v zime roku 2012 bol vyvinutý nový typ PLA (PLA / PHA), ktorý bol komerčne dostupný v marci 2013.

V roku 2013 bola tiež spustená výroba prvého plneného filamentu - WoodFillu. O pol roka neskôr bol vyvinutý skutočne jedinečný materiál: BronzeFill, čo bolo prvej tlačovej vlákno s čiastočkami bronzu, ktoré viedlo k ohromujúcim výtlačkom a s veľmi typickým vzhľadom po opracovaní.

V roku 2014 došlo tiež k rozšíreniu výroby z jednej výrobnej linky na štyri a presunu do novej budovy. Spoločnosť ColorFabb oznámila v septembri toho istého roku dohodu o spoločnom vývoji so spoločnosťou Eastman Chemical Company, ktorá doteraz založených na rade materiálov Eastprop Amphora 3D Polymer.

Vďaka rýchlemu rastu trhu 3D tlače spoločnosť ColorFabb sa neustále rozširuje a dokáže tak pokryť každoročné dodávky do viac ako 60 krajín po celom svete.

Teraz v ich ponuke môže nájsť tiež napr .: PLA LW - penivé PLA, ktoré vám ponúka odľahčené výtlačky, Steelfill - filament s čiastočkami ocele alebo NGEN flex, ktorý je flexibilný a zároveň vydrží teploty nad 120 ° C. Určite je z čoho vyberať