Pelety pre výrobu filamentu Smartfil ABS 1 kg natural

Kód: PELABSSF1NL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€17,69 / ks €14,74 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
2.7.2024

ABS pelety Smartfil pre výrobu filamentov do 3D tlačiarní 1000 gramov, prírodná farba.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Nejedná sa o tlačovú strunu, ale o vstupnú surovinu na jej výrobu.

Granulát vo forme peliet je určený pre špeciálne typy extruderu alebo pre zariadenie na výrobu filamentu. Namiešajte si vlastné zmesi, vytvorte špeciálne farby pomocou pigmentov alebo kombinujte s recyklátom (podľa niektorých štúdií je doporučené pre zachovanie mechanických vlastností použiť maximálne 15% recyklátu).

Toto ABS vlákno je pevné, tvrdé a tuhé, s dobrou chemickou odolnosťou a odolnosťou proti oderu. Tiež do neho boli pridané špeciálne prísady k zníženiu deformácií a praskanie. Má dobré mechanické vlastnosti a môžete s ním získať veľmi dobré výtlačky. Má nízku deformáciu, ktorá umožňuje ľahšie tlač s týmto materiálom. Navyše môžete tlačiť svoje návrhy v mnohých super farbách! ABS je rozpustný v acetónu, takže ak chcete, aby vaše kúsky mali vynikajúce lesklý povrch, potom máme pre vás návod. Skúste si urobiť parný kúpeľ s acetónom, s maximálnou opatrnosťou, pretože acetón je toxická chemická látka.

Na tomto videu je ukázané, ako možno tento proces ľahko vykonať a získať skvelé výsledky: www.youtube.com/watch?v=Jv-CbnB8Uz4

Upozornenie: Nie je vhodné pre bežné typy FDM tlačiarní bez predchádzajúceho spracovania (bez úprav nie je možné použiť pre tlač napr. Na tlačiarňach Průša, DeltiQ, Anet, Ender, Rebel a ďalšie).

Dodatočné parametre

Kategória: Granulát pre 3D tlač
Hmotnosť: 1.2 kg
Farba: natural
Hmotnosť: 1 kg
Typ materiálu: ABS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.