Pelety pre výrobu filamentu Smartfil PLA 5 kg natural

Kód: PELPLASF5NL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€75,34 / ks €62,78 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
12.7.2024

PLA pelety Smartfil na výrobu filamentov do 3D tlačiarní 1000 gramov prírodná farba.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Nejedná sa o tlačovú strunu, ale o vstupnú surovinu na jej výrobu. Neobsahuje recyklovaný ani regenerovaný materiál. Plne stabilizovaný. Vynikajúce rozlíšenie pre tlač. Granulát vo forme peliet je určený pre špeciálne typy extruderu alebo pre zariadenie na výrobu filamentu. Namiešajte si vlastné zmesi, vytvorte špeciálne farby pomocou pigmentov alebo kombinujte s recyklátom (podľa niektorých štúdií je doporučené pre zachovanie mechanických vlastností použiť maximálne 15% recyklátu).

Vlákno PLA je biologicky odbúrateľný plast vďaka svojmu pôvodu (kukurica, cukrová trstina alebo zemiaky). Okrem toho je to jeden z najľahších tlačových materiálov vo svete 3D tlače. Vedeli ste, že PLA Vám umožní získať 2 povrchovej úpravy? Ak je vlákno extrudovaný pri teplote nižšej ako 225 ° C, dosiahnete lesklého povrchu, ale ak je teplota vyššia ako 225-230 ° C, získate matný povrch. Tlačí sa s ním veľmi jednoducho, nezmršťuje sa a dajú sa s ním preto tlačiť aj veľké predmety. S materiálom PLA od tohto výrobcu dosiahnete skvelé výsledky v krásnych živých farbách. Recyklovateľné, biologicky rozložiteľné (kompostovateľné).

Tento materiál môže prísť do styku s potravinami. Splnenie náročných požiadaviek pre FCM (Food Contact Material) je doložené v Prehlásenie o zhode s Nariadením EÚ 1935/2004 a ďalšími európskymi predpismi. Toto vyhlásenie nájdete tu: Kontakt materiálu s potravinami

Materiálový list

Tento materiál je certifikovaný pre styk s potravinami (vyhlásenie o zhode je k dispozícii v odkaze v popise produktu viď vyššie alebo na vyžiadanie). Upozornenie: Vyhlásenie o zhode deklarujúci bezpečnosť kontaktu s potravinami sa týka filamentu pred jeho spracovaním 3D tlačou. Pre stanovenie, že Váš výrobok spĺňa požiadavky pre styk s potravinami, musia byť otestovaný finálny výtlačok. Testovanie prebieha podľa smernice za určitých podmienok použitia (napr. Teplota, doba styku, typ potraviny). Dizajnom alebo spracovaním môže byť zapríčinené, že nebude smernicu vyhovovať, čo je zodpovednosťou Vás ako 3D tlačiarov, ktorý s materiálom manipuloval.

Upozornenie: Nie je vhodné pre bežné typy FDM tlačiarní bez predchádzajúceho spracovania (bez úprav nie je možné použiť pre tlač napr. Na tlačiarňach Průša, DeltiQ, Anet, Ender, Rebel a ďalšie).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Granulát pre 3D tlač
Hmotnosť: 5.8 kg
Farba: natural
Hmotnosť: 5 kg
Typ materiálu: PLA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.