Pelety pre výrobu filamentu Smartfil ABS FP 1 kg natural

Kód: PELABSFSF1NL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€28,82 / ks €24,02 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

ABS pelety Smartfil pre výrobu filamentov do 3D tlačiarní 1000 gramov, prírodná farba.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Nejedná sa o tlačovú strunu, ale o vstupnú surovinu na jej výrobu.

Granulát vo forme peliet je určený pre špeciálne typy extruderu alebo pre zariadenie na výrobu filamentu. Namiešajte si vlastné zmesi, vytvorte špeciálne farby pomocou pigmentov alebo kombinujte s recyklátom (podľa niektorých štúdií je doporučené pre zachovanie mechanických vlastností použiť maximálne 15% recyklátu).

SMARTFIL ABS Fireproof:

Tento vylepšený ABS filament nájde uplatnenie všade tam, kde je zvýšené riziko požiaru. Pri zahriatí nedochádza k tvorbe horúcich kvapiek hodvábu, a po odstránení tepelného zdroja prestane sám horieť, je teda samozhášavý. S obľubou je využívaný pre tlač krabičiek na elektroniku, PC príslušenstvo, RC modely atp. Materiál je testovaný podľa metódy UL94 a normy IEC 60695-11-10.

(Samozhášavé častice vo výtlačku s hrúbkou steny 1,50 mm sú schopné uhasiť oheň po odstránení zdroja tepla za menej ako 30 sekúnd, bez toho aby došlo k odkvapkávaniu plastu. Častice v stene hrúbky 2,10 mm alebo viac, dokážu sami zhasnúť do 10 sekúnd taktiež bez úniku plastového materiálu.) ABS F.P. spĺňa stupeň nehorľavosti V-1 podľa skúšky UL94.

Upozornenie: Nie je vhodné pre bežné typy FDM tlačiarní bez predchádzajúceho spracovania (bez úprav nie je možné použiť pre tlač napr. Na tlačiarňach Průša, DeltiQ, Anet, Ender, Rebel a ďalšie).

Dodatočné parametre

Kategória: Granulát pre 3D tlač
Hmotnosť: 1.2 kg
Farba: natural
Hmotnosť: 1 kg
Typ materiálu: ABS FP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.