Tryska pre 3D tlač KALENÁ M6 českej výroby 0,6/1,75

Kód: TRYKCZ06175
Neohodnotené
€7,40 / ks €6,17 bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024

Tryska Materialpro3D kalená špeciálne určená pre abrazívne materiály ako sú vlákna plnené karbónovými časticami, sklenými vláknami alebo drevom

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Kvalitná tryska kalená s priemerom 0,4 mm a závitom M6 vhodná na tlač 1,75 mm široké struny špeciálne určená pre abrazívne materiály ako sú vlákna plnené karbónovými časticami, sklenými vláknami alebo drevom. Tryska má na čelnej strane plôšku, pomocou ktorej je možné perfektné vyhladenie hornej pohľadovej vrstvy modelu spoločne s funkciou ironing vo Slicer (tzv. Žehlenie filamentu) dosiahnete výrazne lepšieho vzhľadu povrchu tlačeného modelu.

Tryska je časť tlačovej hlavy (extruderu), ktorá určuje ako detailné bude Váš výtlačok. Použitím trysky s menším otvorom dosiahnete jemnejšieho tlače, ale zároveň výrazne rastie celkový čas tlače. Najpoužívanejšie je tryska s priemerom 0,4 mm.

Po naskrutkovanie trysky na hotend, odporúčame ohriať tlačovú hlavu na teplotu približne 285 ° C (prípadne menej, ak túto teploty vaša tlačiareň neumožňuje) a trysku za tepla dotiahnite, aby nedochádzalo k netesnostiam.

Tryska je vhodná napr. Pre hotend typu E3D V6, teda pre tlačiarne Elegant3D Printer 2, Prusa i3 a všetky ďalšie, ktoré majú závit pre trysku veľkosti M6.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotendy a trysky
Hmotnosť: 0.05 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Typ materiálu: ocel
Typ súčiastky: Tryska
Typ tlačiarne: FDM
Vhodný pre 3D tlačiareň: Elegant3D Printer 2, Originál Prusa i3 MK2 / MK2S / MK3 / MK3S
Priemer filamentu: 1,75 mm
Závit: M6
Priemer trysky: 0,6 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: