PET-G tlačová struna červená transparentná 1,75 mm 1 kg Filament PM

Kód: PETG175PM1RDT
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€26,17 / ks €21,81 bez DPH €26,17 / 1 kg
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PET-G, 1,75 mm, red transparent, 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PET-G tlačová struna červená transparentná s priemerom 1,75mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohoto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením.

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známej tiež pod označením Plasty Mladeč) patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  K dispozícii sú v širokej palete farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálov viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým aj nízkým teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

  Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Doporučené nastavenie tlače od naších zákazníkov:

PETG Plasty Mladeč na odmastenej podložke PEI držia výborne, nie je treba použiť žiadne adhezívum. U sklenených podložiek (zrkadla) je doporučované lepidlo alebo lepiaca páska (papierová maliarska) pre lepšie upevnenie tlače, výborně funguje i 3DLAC sprej. Teplota podložky 75 °C, teplota trysky 230-235 °C . Rýchlosť tlače 40mm/s.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 1.6 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: transparentná, červená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 60 - 80°C
Pracovná teplota: 220 -250°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.