PET-G filamenty 1,75 mm STARTPACK 6x330g Devil Design 6 barev v jednom balení

Kód: PETG175DD2SK
Tip
Neohodnotené
Značka: Devil Design
–9 %
PETG Devil Design, 1,75 mm, 6 netransparentných farieb x 330g
–9 % €42,60 / ks €35,50 bez DPH €21,30 / 1 kg
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
PETG Devil Design, 1,75 mm, 6 netransparentných farieb x 330g

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PET-G filament 1,75 mm Devil Design je pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

PETG Startpack je výhodné balenie 6 cievok pre tých z vás, ktorí chcú vyskúšať viac farieb.

Každá tlačová struna je chránená obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Tlačové struny značky Devil Design sú vyrábané v širokej palete farieb.

Vonkajší priemer každej jednej cievky je 160 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 45 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 3,2 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 3.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Hmotnosť materiálu: 2 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Pracovná teplota: 220 - 250°C
Odporúčaná teplota podložky: 70 - 80°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna používaného v 3D tlačiarňach. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, vďaka ktorým sú struny vo vysokej kvalite, bez bublín a neobsahují žiadne nečistoty, ktoré by mohly spôsobovať problémy pri tlači. Priemer a tvar strún je testovaný v priebehu výrobného procesu a vďaka tomu výrobca garantuje fixný priemer každej struny. Pre zachovanie najvyššej kvality materiálu je každá cievka vákuovo zabalená společne s vysúšacím vrecúškom a vložená do kartónovej krabice a doplnená o etiketu popisujúcu obsah. Výrobca tiež uvádza doporučené nastavenie pre 3D tlač. 

Výrobca Devil Design uvádza na trh filamenty s priemerom 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v širokej škále farieb.

V prípade záujmu vyskúšať materiály od tohto výrobcu, napíšte nám o vzorky zdarma.