SILK filament 1,75 mm jasne zelený Devil Design 1 kg

Kód: SILK175DD1BGN
Neohodnotené
Značka: Devil Design
€24,67 / ks €20,56 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Devil Design tlačová struna SILK bright green glossy surface 1000g

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

SILK filament je termoplastický materiál vo forme vlákna, používaný na 3D tlač pomocou metódy FFF(FDM) technológie 3D tlače. Vlákno navinuté na cievke je vákuovo balené s absorbérom vlhkosti a umiestnené v kartónovej krabici. Cievka obsahuje 1 kg(netto) materiálu. Použitie je možné vo všetkých tlačiarňach FFF(FDM), ktoré nie sú chránené pred externými dodávateľmi (napríklad očipováním atp.). Na každom balenie je štítok s informáciami o doporučenom nastavení tlačových teplôt.

SILK je zmesou PLA a PET-G - dvoch najuniverzálnejších materiálov, čím vznikol filament s veľmi vysokým leskom. Zaistí extremne lesklý výtlačok skvele odrážajúce svetlo pre vaše dizajnové modely.

Vonkajší priemer 200mm, vnútorný otvor 52mm, šírka 70mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4kg. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: SILK lesklé materiály
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: zelená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 225 - 245°C
Odporúčaná teplota podložky: 50 - 60°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna používaného v 3D tlačiarňach. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, vďaka ktorým sú struny vo vysokej kvalite, bez bublín a neobsahují žiadne nečistoty, ktoré by mohly spôsobovať problémy pri tlači. Priemer a tvar strún je testovaný v priebehu výrobného procesu a vďaka tomu výrobca garantuje fixný priemer každej struny. Pre zachovanie najvyššej kvality materiálu je každá cievka vákuovo zabalená společne s vysúšacím vrecúškom a vložená do kartónovej krabice a doplnená o etiketu popisujúcu obsah. Výrobca tiež uvádza doporučené nastavenie pre 3D tlač. 

Výrobca Devil Design uvádza na trh filamenty s priemerom 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v širokej škále farieb.

V prípade záujmu vyskúšať materiály od tohto výrobcu, napíšte nám o vzorky zdarma.