S-FLEX filament 90A lion orange 1,75mm Spectrum 0,25kg

Kód: FLEX175SP25LOE
Neohodnotené
Značka: Spectrum
€19,11 / ks €15,93 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

SFLEX - flexibilná tlačová struna oranžová 1,75 mm Shore tvrdost 90 A 250g

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Spectrum S-Flex 90A je filament určený pre 3D tlač na FDM tlačiarni, ktorý umožňuje vyrábať flexibilné objekty oveľa jednoduchším spôsobom než s inými materiálmi tohto typu. Vhodné zloženie materiálu zaisťuje dobrú priľnavosť tak medzi vrstvami, tak medzi tlačeným prvkom a tlačovú podložkou. Vzhľadom k odolnosti voči uhľovodíkom a dobré pojivosť medzi vrstvami, výtlačky z S-flex filamentu odolajú prevádzkovým kvapalinám a zabezpečí čo najlepšie tesnosť. Okrem tohoho, možno výtlačky vhodne použiť aj ako komponenty pre pohltenie energie a teda na výrobu rôznych druhov nárazníkov alebo tlmičov vibrácií.

Prednosti S-Flex 90A:

S flexibilným materiálom Spectrum S-Flex 90A môžete

- vyrábať tesnenia s vysokou chemickou odolnosťou,
- vyrábať predmety, ktoré majú byť použité ako absorbenty energie,
- tlačiť bez výraznejšieho zníženia rýchlosti tlače alebo navíjanie vlákna okolo hnacieho kolieska extruderu,
- tlačiť bez zmršťovania materiálu a deformácií.

Tlačová struna je navinutá na čisté, priehľadné cievke. Každá cievka obsahuje informácie o type materiálu, priemeru a doporučenej teplote tlače. Vlákno je vákuovo balené s absorbérom vlhkosti. Návod na použitie vo vnútri. Celý výrobok je balený v originálnom balení firmy Spectrum Filaments.

Dodatočné parametre

Kategória: TPU
Hmotnosť: 0.55 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: oranžová
Hmotnosť materiálu: 0,25 kg
? Tvrdosť materiálu: 90 A
Vlastnosť filamentu: flexibilný
Pracovná teplota: 220±10°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-60°C
Tolerancia/priemer: ±0,03 mm
Tvrdosť materiálu (Shore): 90 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Spectrum Group sro so sídlom  pri Varšave bola založená koncom mája 2015. Spoločnosť začala činnosť súvisiacu s výrobou spotrebného materiálu pre 3D tlačiarne pracujúci v technológii FFF / FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, ktorá je pripravená reagovať na požiadavky zákazníkov a zároveň ponúkať výrobnej kapacity jedného z najväčších výrobcov v Poľsku. Hlavným cieľom spoločnosti je ponuka vysoko kvalitných produktov pri zachovaní atraktívnych cien a stálej dostupnosti.

V roku 2017 bola táto spoločnosť ocenená čestným titulom SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA.

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA je ocenením pre zákazníkov orientovanej spoločnosti zameranej na spoločenskú zodpovednosť, profesionalitu v obchodnej činnosti a vysokú kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

Produkty Spectrum Filaments sú vysoko kvalitné materiály, ktoré umožňujú každému užívateľovi objaviť plný potenciál 3D tlače a prenášať aj najrozmanitejšie projekt do reálneho sveta. Rôzne materiály a rozmanitosť farieb nie sú jedinými výhodami značky Spectrum.

Vylepšená kvalita materiálu a pozornosť venovaná detailom vo výrobnom procese umožňujú, aby si vlákna Spectrum dlhodobo udržiavala sýte farby, "spolupracovali" s užívateľom a uľahčovali prácu s 3D tlačiarňou.

Najvyššia kvalita surovín a moderné výrobné linka vybavená neštandardnými riešeniami umožňujú získať vybranú farbu a zároveň zachovať dôležité mechanické vlastnosti daného typu vlákna. Dôležitým faktorom procesu vytvárania vlákien značky Spectrum sú prísne testy, ktoré predchádzajú ich uvedenia na trh.