S-FLEX filament 90A svietiace v tme 1,75mm Spectrum 0,25kg

Kód: FLEX175SP25GID
Neohodnotené
Značka: Spectrum
€26,56 / ks €22,13 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Flexibilná tlačová struna, ktorá po nasvietení svetlom žiari v tme zelenou farbou 1,75 mm Shore tvrdosť 90 A Glow in the dark

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

S- Flex Glow in the dark ako ojedinelá kombinácia vlastností je tu práve pre Vás. Svietiace materiál je vhodný pre dizajnové prvky. Novo zároveň ako flexi filament Vám ponúka ešte viac možností využitia!

Spectrum S-Flex 90A je tlačová struna určená pre 3D tlač na FDM tlačiarni, ktorá umožňuje vyrábať flexibilné objekty oveľa jednoduchším spôsobom než s inými materiálmi tohto typu. Vhodné zloženie zaisťuje dobrú priľnavosť tak medzi vrstvami, tak medzi tlačeným prvkom a tlačovú podložkou. Vzhľadom k odolnosti voči uhľovodíkom a dobré pojivosť medzi vrstvami, výtlačky z S-flex filamentu odolajú prevádzkovým kvapalinám a zabezpečí čo najlepšie tesnosť. Okrem toho možno výtlačky vhodne použiť aj ako komponenty pre pohltenie energie a teda na výrobu rôznych druhov nárazníkov alebo tlmičov vibrácií.

Prednosti S-Flex 90A

S flexibilným materiálom Spectrum S-Flex 90A môžete:

  • vyrábať tesnenia s vysokou chemickou odolnosťou,
  • vyrábať predmety, ktoré majú byť použité ako absorbenty energie,
  • tlačiť bez výraznejšieho zníženia rýchlosti tlače alebo navíjanie vlákna okolo hnacieho kolieska extruderu,
  • tlačiť bez zmršťovania materiálu a deformácií.

Tlačová struna je navinutá na čisté, priehľadné cievke. Každá cievka obsahuje informácie o type materiálu, priemeru a doporučenej teplote tlače. Vlákno je vákuovo balené s absorbérom vlhkosti. Návod na použitie vo vnútri. Celý výrobok je balený v originálnom balení firmy Spectrum Filaments.

General information
Color:
Glow in the Dark
Diameter:
1.75mm
Dimensional tolerance:
± 0.05mm
Printing temperature:
185-230°C
Heated bed:
not needed
Weight:
250g
Spool dimensions:
external diameter – 20cm, internal diameter - 5,2cm, width 5,2cm

   

Physical & termal properties of raw material
Hustota
1,24 kg/m3
MFR (210°C /2,16kg), g/10 min:
6 (D1238)
Teplota tepelné deformace HDT:
55°C
Tensile Strength at Break:
53 MPa (ASTM D882)
Tensile Yield Strength:
60 MPa (ASTM D882)
Modul pevnosti
3.5 MPa (ASTM D882)
Rázová pevnost
16 J/m (ASTM D256)

 

Dodatočné parametre

Kategória: TPU
Hmotnosť: 0.55 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: svietiace v tme
Hmotnosť materiálu: 0,25 kg
? Tvrdosť materiálu: 90 A
Vlastnosť filamentu: flexibilný
Pracovná teplota: 185-230°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-60°C
Tolerancia/priemer: ±0,05 mm
Tvrdosť materiálu (Shore): 93 A

S-flex glow in the dark Spectrum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Spectrum Group sro so sídlom  pri Varšave bola založená koncom mája 2015. Spoločnosť začala činnosť súvisiacu s výrobou spotrebného materiálu pre 3D tlačiarne pracujúci v technológii FFF / FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, ktorá je pripravená reagovať na požiadavky zákazníkov a zároveň ponúkať výrobnej kapacity jedného z najväčších výrobcov v Poľsku. Hlavným cieľom spoločnosti je ponuka vysoko kvalitných produktov pri zachovaní atraktívnych cien a stálej dostupnosti.

V roku 2017 bola táto spoločnosť ocenená čestným titulom SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA.

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA je ocenením pre zákazníkov orientovanej spoločnosti zameranej na spoločenskú zodpovednosť, profesionalitu v obchodnej činnosti a vysokú kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

Produkty Spectrum Filaments sú vysoko kvalitné materiály, ktoré umožňujú každému užívateľovi objaviť plný potenciál 3D tlače a prenášať aj najrozmanitejšie projekt do reálneho sveta. Rôzne materiály a rozmanitosť farieb nie sú jedinými výhodami značky Spectrum.

Vylepšená kvalita materiálu a pozornosť venovaná detailom vo výrobnom procese umožňujú, aby si vlákna Spectrum dlhodobo udržiavala sýte farby, "spolupracovali" s užívateľom a uľahčovali prácu s 3D tlačiarňou.

Najvyššia kvalita surovín a moderné výrobné linka vybavená neštandardnými riešeniami umožňujú získať vybranú farbu a zároveň zachovať dôležité mechanické vlastnosti daného typu vlákna. Dôležitým faktorom procesu vytvárania vlákien značky Spectrum sú prísne testy, ktoré predchádzajú ich uvedenia na trh.