PC PolyLite filament transparentný 1,75mm Polymaker 1000g

Kód: PCL175PO1T
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€40,90 / ks €34,08 bez DPH €40,90 / 1 kg
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
7.6.2024

Polykarbonát PC Lite tlačová struna 1,75 mm Transparent 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolyLite ™ je rodina 3D tlačových filamentov vyrobených z najlepších surovín, ktoré poskytujú výnimočnú kvalitu a spoľahlivosť. PolyLite ™ pokrýva najobľúbenejšie 3D tlačové materiály, aby vyhovoval vašim každodenným potrebám pri navrhovaní a prototypovania.

Polymaker PolyLite ™ PC je vyrábaný pomocou polykarbonátové živice špeciálne navrhnuté pre 3D tlač. Poskytuje dobrú tuhosť a tepelnú odolnosť s vlastnosťami rozptyľujú svetlo. Polymaker PolyLite PC ponúka lepšiu tepelnú odolnosť ako takmer akýkoľvek iný 3D tlačový materiál, ktorý je v súčasnosti na trhu. Odoláva teplotám nad 110 °C. Komponenty vyrobené z PC Polymaker PolyLite PC majú výrazne lepšiu mechanickú pevnosť v porovnaní s ABS a PLA.

Polymaker PolyLite PC je možné ľahko prepracovať. Modely je možné brúsiť na získanie pekného hladkého povrchu. Komponenty môžete taktiež lakovať pre získanie väčšej priehľadnosti a povrchu podobnému sklu.

 

Pre väčšie modelu odporúčame tlačiť v uzavretej tlačovej komore, Materiál je možné po tlači žíhať pri teplote 100 ° C po dobu 2 hodín.

Špecifikácia:

Teplota tlače: 250 - 270 ° C
Teplota podložky: 90 - 105 ° C

Teplota priepustnosti skla (hranica použiteľnosti): 113 ° C
Youngov modul: 2048 ± 66 MPa
Medza pevnosti v ťahu: 59,7 ± 1,8 MPa

Balenie: 1 kg
Šírka struny: 1,75 mm
Farba: transparentná

Dodatočné parametre

Kategória: PC
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: transparentná
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Vlastnosť filamentu: odolný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 90 - 105°C
Pracovná teplota: 250 - 270°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.