Tough PC PolyMax filament biely 1,75mm Polymaker 750g

Kód: PC175PO75WE
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€45,60 / ks €38 bez DPH €60,80 / 1 kg
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
7.6.2024

Tough Polykarbonát PC Max tlačová struna 1,75 mm True White 0,75 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolyMax™ je sub-brand spoločnosti Polymaker zameraný na výrobu špeciálnych 3D tlačových vlákien vyrobených pomocou technológie nanoarmingu, ktorá dodáva filamentom výnimočné mechanické vlastnosti a skvelé tlačové vlastnosti.

PolyMax™ PC je polykarbonátové vlákno, ktoré kombinuje vynikajúcu pevnosť, húževnatosť, tepelnú odolnosť a kvalitu 3D tlače. Je ideálnou voľbou pre širokú škálu inžinierskych aplikácií. Svoje uplatnenie nájde v podstate kdekoľvek, najmä ho možno odporučiť na technické aplikácie v elektrotechnike a automobilovom priemysle.

Pre väčšie modely doporučujeme tlačiť v uzavretej tlačovej komore. Materiál je možné po tlači vyžíhat pri 100°C po dobu 2 hodín.

Špecifikácia:

Teplota tlače: 250 - 270 ° C
Teplota podložky: 90 - 105 ° C

Teplota priepustnosti skla: 113°C
Youngov modul: 2048 ± 66 MPa
Medza pevnosti v ťahu: 59,7 ± 1,8 MPa

Balenie: 0,75 kg
Šírka struny: 1,75 mm
Farba: biela

Dodatočné parametre

Kategória: PC
Hmotnosť: 1.54 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 0,75 kg
Vlastnosť filamentu: odolný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 90 - 105°C
Pracovná teplota: 250 - 270°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.