PET-G tlačová struna čierna 1,75 mm 2 kg Filament PM výhodné balení

Kód: PETG175PM2BK
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€49,57 / ks €41,31 bez DPH €24,79 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PET-G, 1,75 mm,  2 kg, black

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PET-G tlačová struna černá o priemeru 1,75mm ve 2kg návinu je vhodná pro tisk na všech tiskárnách (FDM) s vyhřívanou podložkou. Tisk z tohoto materiálu je snadný a výsledný výtisk je lesklý s příjemným barevným zabarvením. Tento větší návin se uplatní zejména tam, kde jsou dlouhé tiskové úlohy a není tak nutné často tisk přerušovat kvůli výměně cievky.

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známej tiež pod označením Plasty Mladeč) patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  K dispozícii sú v širokej palete farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálov viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým aj nízkým teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

 

Hmotnosť cievky vrátane obalu 2,8kg. Vnútorný priemer cievky: 52mm, vonkajší 300mm, šírka cievky 107mm. POZOR! - Cievka má väčšie rozmery než štandardné 1kg balenie.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 3.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 2 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 60 - 80°C
Pracovná teplota: 220 -250°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.