PET-G/CF tlačová struna 1,75mm 0,5kg čierna Filament-PM

Kód: PETGCF175PM05BK
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€34,10 / ks €28,42 bez DPH €68,20 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
PET-G CARBON CFJet Plasty Mladeč, 1,75mm, black, 500 g

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PETG/CF čierna tlačová struna s priemeromu1,75mm od značky Filament PM je určená pre FDM technológiu tlače s 20% podielom carbonu (uhlíku). Filamenty sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nárazu aj pri nízkých teplotách, majú vysokú teplotnú odolnosť a vysokú tuhosť. Materiál je vhodný aj pre veľké predmety. 

 Pre prácu s týmto materiálom je nutné použíť vyhrievanú podložku aspoň na 60 - 80°C (podľa tlačiarne). Nastavenie tlače doporučujeme podobné ako u klasického PET-G (tryska, chladenie, adhezívum).

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojím obalem proti dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. 

 Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 58 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 0,7 kg.

 

Dodatočné parametre

Kategória: CARBON
Hmotnosť: 0.99 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Vlastnosť filamentu: odolný
Odporúčaná teplota podložky: 60 - 80 ° C
Pracovná teplota: 220 -250°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.