PETG PolyLite filament sivý 1,75mm Polymaker 1000g

Kód: PETGL175PO1GY
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€31 / ks €25,83 bez DPH €31 / 1 kg
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
14.8.2024

PETG PolyLite tlačová struna 1,75 mm sivá grey 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Tlačová struna PETG od výrobcu Polymaker.

PolyLite ™ je rad ľahko tlačiteľných strún pre 3D tlač vyrobených z najlepších surovín, ktoré poskytujú výnimočnú kvalitu a spoľahlivosť. PolyLite ™ pokrýva najobľúbenejšie materiály pre 3D tlač, aby vyhovoval vašim každodenným potrebám v oblasti dizajnu a prototypovania.

PolyLite ™ PETG je cenovo dostupné PETG vlákno s vyváženými mechanickými vlastnosťami a ľahkým tlačou.

PolyLite PETG možno oproti PLA využiť na náročnejším funkčným aplikáciám, kde už PLA postráda trvanlivosť alebo tepelnú odolnosť - ako sú kryty pre osvetlenie zaťažené teplom, vibrujúca diely alebo funkčné prototypy. Materiál PETG PolyLite je oveľa lepší pre následné spracovanie ako PLA a možno ho veľmi ľahko brúsiť. PolyLite PETG je dodávané v rade odtieňov, vrátane priehľadné varianty, a je kompatibilný s takmer každú 3D tlačiarňou na trhu.

PolyLite PETG je široko používaný, prirodzene priehľadný plast, ktorý sa stal rýchlo populárnym 3D tlačovým materiálom. PolyLite ™ PETG leží presne medzi pevným silným PLA a robustným nárazuvzdorným ABS. Spolu s výhodami transparentnosti je PETG skvelým všestranným filamentov.

optická čistota

PolyLite PETG je prirodzene priehľadný materiál, ktorý možno najlepšie použiť pre osvetľovacie a vodné aplikácie (platí pre transparentné odtiene). Je to UV stabilný filament s vyváženými mechanickými vlastnosťami, a je k dispozícii v mnohých farbách.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 1.54 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: sivá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 70 - 80°C
Pracovná teplota: 230 - 240°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.