Pigment na tónovanie peliet Smartfil 50 g tmavo zelená

Kód: PIGSF50DGN
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€7,76 / ks €6,47 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Vysoko výkonné pigmenty vhodné pre vytváranie vlastných farieb filamentu v špeciálnom prístroji na výrobu vlákna z peliet.

Tmavo zelený pigment od značky Smartfil.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Nejedná sa o tlačovú strunu, ale o vstupnú farebnú surovinu na jej výrobu.

Z granulátu vo forme peliet si namiešajte vlastné zmesi, vytvorte špeciálne farby pridaním pigmentov, alebo kombinujte s recyklátom (podľa niektorých štúdií je doporučené pre zachovanie mechanických vlastností použiť maximálne 15% recyklátu).

Upozornenie: Nie je vhodné pre bežné typy FDM tlačiarní bez predchádzajúceho spracovania (bez úprav nie je možné použiť pre tlač napr. Na tlačiarňach průša, DeltiQ, Anet, Ender, Rebel a ďalšie).

Pridaním pigmentov do peliet môžete získať Vami požadovanú farbu.

Pigmenty a farbivá od značky Smartfil, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky našich zákazníkov. Sú certifikované pre styk s potravinami.
Majú veľkú výdatnosť a vysokú teplotu spracovania (160 ° C a 280 ° C). Sú kompatibilné so všetkými dostupnými materiálmi.

Na dosiahnutie dobrého výsledku odporúčame použiť medzi 1% až 3%.
Sýtosť farieb sa bude líšiť v závislosti na opacite (nepriehľadnosť) zvoleného základné granulátu. Pokiaľ chcete tmavší odtieň, použite viac farbivá, ak chcete svetlejší odtieň, použite menej.

Dodatočné parametre

Kategória: Pigmenty
Hmotnosť: 0.15 kg
Farba: zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.