PLA PolyTerra filament Peach 1,75mm Polymaker 1000g

Kód: PLAT175PO1PCH
Neohodnotené
Značka: Polymaker
–1 % €19,98 / ks €16,65 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
14.8.2024

PLA PolyTerra tlačová struna 1,75 mm broskyňový, 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolyTerra ™ PLA je nová ekologickejšia generácia filamentov od spoločnosti Polymaker, ktorá je od základu navrhnutá tak, aby bola šetrná k životnému prostrediu. Je kombináciou organických minerálov a PLA, čo výrazne znižuje obsah plastov a vytvára ekologickejšie 3D tlačový materiál. Tento materiál sa tlačí rovnako ako PLA, takže nebudete musieť meniť žiadna tlačová nastavenia. Navyše v niektorých vlastnostiach (napríklad premostenie alebo previs) dosahuje lepšie výsledky ako klasické PLA. Výsledný výtlačok má krásne matný povrch, čo lepšie skryje línie vrstiev.

Mechanické vlastnosti PolyTerra ™ ponúkajú širokú škálu potenciálnych aplikácií, pretože materiál je tvrdší ako bežné PLA, ale zároveň si udržiava rovnakú tuhosť ako PolyMax PLA. Mimoriadna húževnatosť tohto materiálu vám umožní tlačiť čokoľvek od figúrok až po rôzne príslušenstvo. Vyznačuje sa tiež veľmi jednoduchým odstránením suportov. To všetko umožňuje posúvať hranice vašich výtlačkov a vytvárať stále zložitejšie modely, ktoré sú funkčné, odolné a matné. Výsledné výtlačky možno ľahko brúsiť.

V ponuke sú 4 pastelové farby a 10 prírodných farieb, ktoré sú inšpirované prírodou.

PolyTerra ™ sa navíja na plne recyklovanú lepenkovou cievku. Pri balení produktu sa tiež používajú recyklované škatule a štítky. Informačný list a letáčiky nájdete iba online, aby sa znížil objem odpadu.

Za každú predanú cievku zasadí spoločnosť Polymaker jeden strom, aby sa znížila uhlíková stopa po výrobe tohto produktu. Akonáhle strom dosiahne dospelosti, má schopnosť nasať každý rok 22 kg oxidu uhličitého a vyrovnať tak 4 kg potrebné na vytvorenie PolyTerra ™.

Špecifikácia:

  • Teplota trysky: 190 ° C - 230 ° C
  • Teplota podložky: 25 ° C - 60 ° C
  • Teplota priepustnosti skla (hranica použiteľnosti): 60,6 ° C
  • Youngov modul: 1882 ± 141 MPa
  • Medza pevnosti v ťahu: 20,9 ± 2,0 MPa
  • Pevnosť v ohybe: 39,6 ± 1,1 MPa
  • Rázová húževnatosť Charpy: 5,7 ± 0,4 kJ / m2

Balenie: 1 kg

Šírka struny: 1,75 mm

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.4 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: oranžová
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Vlastnosť filamentu: z recyklátu
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 25 - 60°C
Pracovná teplota: 190 - 230°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.