SILK filament 1,75 mm Devil Design 1 kg 2. akosť - farba

Kód: SILK175DD1J2
Neohodnotené
Značka: Devil Design
€13,70 / ks €11,42 bez DPH €13,70 / 1 kg
Dodanie 2-3 mesiace
Položka bola vypredaná…

Filament Devil Design SILK 1,75mm 1 kg, farba - 2. akosť - prebeh farieb

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Prebeh farby na cievke je daný výrobou. Farba struny je premenlivá a môže sa meniť odtieň v celej dĺžke struny. Z tohto dôvodu sa jedná o druhoakostný filament. Takto farebný tlačový materiál vzniká pri výrobe (zmene použitého pigmentu) cievok s konkrétnou farebnou RAL hodnotou. Kvalita tlačového materiálu je zachovaná - mení sa iba farba.

SILK poľského výrobcu Devil Design je unikátna kombinácia PLA a PETG, ktorá pomáha v neprekonateľnom lesku a zároveň vyzdvihuje tlačové vlastnosti oboch materiálov tejto kombinácie.

Tlačová struna je vákuovo zabalená spolu s pohlcovačom vlhkosti a umiestnená v kartónovej krabici. V každom balení je vložený štítok s informáciou o odporúčanom nastavení tlačových teplôt.

Výrobca garantuje hrúbku tlačovej struny +/-0,05 mm.

Upozornenie: pri lesklých filamentoch dochádza k inému farebnému efektu pri rôznom svetle ktorému je vystavený, to znamená, že odtieň sa môže líšiť od fotografie v závislosti na svetle - dennom alebo umelom a tiež nastavením displeja Vašej obrazovky. Výsledný výtlačok je tiež oveľa lesklejší ako samotná struna, ktorá sa môže javiť matne.

Materiál nie je predávaný v krabici iba vo fólii a je označený štítkom na cievke. Materiál má na vonkajšom obale nálepku s odporúčaným nastavením pre tlač. Farba môže byť premenlivá počas návinu (niekoľko farebných prechodov na cievke) alebo jednofarebná ale nezodpovedajúca štandardnej farebnej ponuke firmy Devil Design (iný odtieň RAL).

Dodatočné parametre

Kategória: SILK lesklé materiály
Hmotnosť: 1.3 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Akosť: 2. akosť
Hmotnosť bez obalu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Podložka: 70 - 80 °C
Pracovná teplota: 220 - 250 °C
RAL: prebeh farby - 2. akosť
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna používaného v 3D tlačiarňach. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, vďaka ktorým sú struny vo vysokej kvalite, bez bublín a neobsahují žiadne nečistoty, ktoré by mohly spôsobovať problémy pri tlači. Priemer a tvar strún je testovaný v priebehu výrobného procesu a vďaka tomu výrobca garantuje fixný priemer každej struny. Pre zachovanie najvyššej kvality materiálu je každá cievka vákuovo zabalená společne s vysúšacím vrecúškom a vložená do kartónovej krabice a doplnená o etiketu popisujúcu obsah. Výrobca tiež uvádza doporučené nastavenie pre 3D tlač. 

Výrobca Devil Design uvádza na trh filamenty s priemerom 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v širokej škále farieb.

V prípade záujmu vyskúšať materiály od tohto výrobcu, napíšte nám o vzorky zdarma.