PLA filament 1,75 mm Devil Design 1 kg 2. akosť - farba

Kód: PLA175DD1J2
Neohodnotené
Značka: Devil Design
€13,20 / ks €11 bez DPH €13,20 / 1 kg
Skladom (>15 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Filament Devil Design PLA 1,75mm 1 kg, farba - 2. akosť - prebeh farieb!

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Prebeh farby na cievke je daný výrobou. Farba struny je premenlivá a môže sa meniť odtieň v celej dĺžke struny. Z tohto dôvodu sa jedná o druhoakostný filament. Takto farebný tlačový materiál vzniká pri výrobe (zmene použitého pigmentu) cievok s konkrétnou farebnou RAL hodnotou. Kvalita tlačového materiálu je zachovaná - mení sa iba farba.

PLA je jedným z najčastejšie používaných 3D tlačových materiálov. Je to úplne biologicky odbúrateľný materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. PLA je skvelou voľbou v širokej škále tlačových aplikácií. Má totiž veľmi významné výhody - pri tlači nezapácha, má veľmi malú zmrštivosť a pre jeho tlač nie je potrebná vyhrievaná tlačová podložka. PLA je materiál pomocou ktorého môžete úspešne tlačiť trvanlivé, dekoratívne a celkom pevné výtlačky. Navyše sa ľahko tlačí - je ideálna aj pre začiatočníkov v 3D tlači.

Materiál nie je predávaný v krabici iba vo fólii a je označený štítkom na cievke. Materiál má na vonkajšom obale nálepku s odporúčaným nastavením pre tlač. Farba môže byť premenlivá počas návinu (niekoľko farebných prechodov na cievke) alebo jednofarebná ale nezodpovedajúca štandardnej farebnej ponuke firmy Devil Design (iný odtieň RAL).

PLA od Devil Design:

- trvanlivosť a stabilitu výtlačku
- vysoká kvalita struny
- jednoduché nastavenie tlačiarne pre tlač z tohto materiálu

Upozornenie: U materiálu obsahujúceho trblietky môže dôjsť k upchávaniu trysky. U týchto strún odporúčame použitie trysky väčších priemerov 0,5mm a viac !!!

 

Výhody PLA:
- vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov
- možnosť tlače bez vyhrievanej podložky
- ľahké oddelenie modelov od podložky po tlače
-  celkom vysoká pevnosť
- ľahko opracovateľný materiál
- relatívne nízka teplota topenia
- po ochladení nedochádza k zmenám a deformáciám

Obal
Vlákno je navinuté na čistej priehľadnej cievke. Každá cievka obsahuje informácie o type materiálu, priemere a odporúčanej teplote tlače. Vlákno je vákuovo balené spoločne so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Neobsahuje krabicu.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.3 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Akosť: 2. akosť
Hmotnosť bez obalu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Podložka: 50-60°C
Pracovná teplota: 170 - 210°C
RAL: prebeh farby - 2. akosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna používaného v 3D tlačiarňach. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, vďaka ktorým sú struny vo vysokej kvalite, bez bublín a neobsahují žiadne nečistoty, ktoré by mohly spôsobovať problémy pri tlači. Priemer a tvar strún je testovaný v priebehu výrobného procesu a vďaka tomu výrobca garantuje fixný priemer každej struny. Pre zachovanie najvyššej kvality materiálu je každá cievka vákuovo zabalená společne s vysúšacím vrecúškom a vložená do kartónovej krabice a doplnená o etiketu popisujúcu obsah. Výrobca tiež uvádza doporučené nastavenie pre 3D tlač. 

Výrobca Devil Design uvádza na trh filamenty s priemerom 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v širokej škále farieb.

V prípade záujmu vyskúšať materiály od tohto výrobcu, napíšte nám o vzorky zdarma.