VZORKA 20 METROV - PolySmooth filament modrozelný teal 1,75mm Polymaker

Kód: VZPVB175PO20TL
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€4,90 / ks €4,08 bez DPH €0,25 / 1 m
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Predajná vzorka - PolySmooth tlačová struna pre vyhladenie povrchu modelu alkoholom Layer free PVB 1,75 mm teal 20 metrov

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolySmooth™ je rada značky PolyMaker určená pre modely bez viditeľných vrstiev. Vyhladenie povrchu je s materiálom PolySmooth veľmi jednoduché a to pomocou bežne dostupných alkoholov (IPA či etanol), materiál pritom vytlačíte na akejkoľvek FDM/FFF tlačiarni.

PolySmooth je termoplastický polymér ktorého hlavnou zložkou je PVB (z tohto materiálu sa robia tiež ochranné fólie na bezpečnostné sklá). Tento filament má lepšie mechanické vlastnosti než ABS aj PLA. Vyniká pre svoju zvýšenú rázovú odolnosť, je tiež flexibilný a nezmršťuje sa. Môžete preto tlačiť diely veľkých rozmerov a vysokej kvality bez obáv z deformácií. Okrem toho ho možno chemicky leštiť pomocou alkoholu. Vzniknú tak jedinečné kúsky s úplne hladkým povrchom (layer-free).

Skladujte v uzatvárateľnom vrecku, aby sa predišlo zvlhnutiu materiálu.

Špecifikácia:

Teplota tlače: 190 - 220°C
Teplota podložky: 25 - 70°C
Rýchlosť tlače: 40 mm/s - 60 mm/s
Tlač so zapnutým ventilátorom

Teplota priepustnosti skla (hranica použiteľnosti): 70°C
Youngov modul: 2047 ± 111 MPa
Medza pevnosti v ťahu: 39.8 ± 0.7 MPa

Šírka struny: 1,75 mm
Farba: bridlicovo sivá

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne
Hmotnosť: 0.15 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: modrá, zelená
Vlastnosť filamentu: vyhladiteľný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 25 - 70°C
Pracovná teplota: 190 - 220°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.