Lemonesol 315ml rozpouštědlo pro HIPS

Kód: LMNS03FM
Neohodnotené
Značka: Fillamentum
€14,80 / ks €12,33 bez DPH €0,05 / 1 ml
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
11.3.2024

Lemonesol  - rozpúšťadlo pre podporný materiál HIPS. 315ml

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Chemická látka pre rozpustenie podporného materiálu HIPS.

Po namočení do lemonesolu, podpory zmäknú a dajú sa tak ľahko odstrániť. Odporúčame ponechať predmet v lemonesolu aspoň 2 hodiny. Lemonesol nijako nepoškodzuje časti tlačenej z ABS.

Upozornenie: prestriedok Lemonesol uchovávajte mimo dosahu detí. Liek Lemonesol nie je určený pre vnútorné užívanie!

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje a pomôcky
Hmotnosť: 0.4 kg
Objem: 315 ml
Objem: 315 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Fillamentum je značka kvalitných vlákien pre 3D tlač, ktoré vyvíja a vyrába firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Táto spoločnosť sa nachádza sa v juhovýchodnej časti Českej republiky v meste Hulín, kde funguje už od roku 2011.
 
Vývoj tejto českej značky s celosvetovým ohlasom zaisťujú odborníci z odboru plastikárenstva s viac ako 15 rokmi skúseností. Zameriavajú sa na záruku kvality a prináša nové trendy a materiály.
V ich ponuke nájdete:
 
Viac ako 40 odtieňov najpredávanejšieho materiálu, čím je PLA. Premium PLA prináša slávne odtiene Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pre pozornosť je nevyhnutné spomenúť materiál Crystal Clear PLA, ktorý sa vyznačuje pre PLA nezvyčajne vysokú priesvitnosťou.
 
Fillamentum ponúka tiež 18 farieb vysoko kvalitného ABS a 4 odtiene filamentu WOOD s dreveným vzhľadom, ktorý je obohatený o reálne drevené piliny.
 
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke tiež technické materiály ako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvoch stupňoch tvrdosti - Shore 98A a mäkšie 92A) alebo filament ASA, ktorý je vhodný pre vonkajšiu tlač. Ten je ponúkaný v 8 farbách.
 
Ohlasy od verejnosti prichádza tiež na technický materiál CPE, ktorý je novým trendom v 3D tlači. Oproti PETG je veľmi odolný a pritom sa veľmi dobre tlačí. Materiál CPE je dodávaný firmou Fillamentum v 10 farbách.
 
Ich špecialisti vyvíja veľké úsilie, aby mohli na trh prinášať nové materiály a aby tak uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov nielen v hobby odvetví, ale aj v priemyselnom prostredí.
 
 Fillamentum, je záruka kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť!