PLA FIBERSILK filament žltý metalický 1,75mm Fiberlogy 850g

Kód: PLAFS175FB85MYW
Neohodnotené
Značka: Fiberlogy
€34,90 / ks €29,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Fiberlogy tlačová struna PLA metallic yellow fiber silk, 1,75mm, 0,85kg metalický vzhľad

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Vlákno FIBERSILK METALLIC je výsledkom spoločného a trvalého úsilia tímu Fiberlogy. Ich cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitný produkt kombinujúci jedinečný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú tlač. FIBERSILK METALLIC spoločnosti Fiberlogy ponúka jedinečnú eleganciu vytvorených výtlačkov. Vyznačujú sa hodvábnym kovovým leskom, ktorý prináša všetky najmenšie detaily 3D modelu so všetkými jeho ohyby a krivkami. Jeho estetická hodnota je ďalej umocnená bohatou paletou dostupných farieb. Fiberlogy prišla so širokým výberom žiarivých farieb pre každého užívateľa, aby každý našiel niečo, čo mu vyhovuje. Kovová úprava uľahčuje skrytie hraníc medzi vrstvami, čím je celý tlač jednotnejšie a výraznejšie.

Fibersilk je okrem vizuálnej výhody oproti tradičným PLA tiež odolnejšie. Vďaka adhézii vrstiev môže vydržať veľké zaťaženie bez praskania a potom sa vracia do svojho pôvodného tvaru. Vlákno je jednoduché a bezpečné pre tlač. Pre dosiahnutie najlepších efektov FIBERSILK METALLIC odporúčame nastaviť väčšie chladenie (ofuk ventilátora) počas tlače a znížiť tlačovú rýchlosť.

Vlastnosti:

• Lesklý kovový povrch zdôrazní farebnú hĺbku
• Dobrá priľnavosť a nízka viditeľnosť prechodu vrstiev
• Vysoká pevnosť a rázová odolnosť
• Ľahko sa tlačí

Hmotnosť struny: 0,85 kg

Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia kruhovitosti: + 0,01 mm

Ako tlačiť:

• Teplota tlače: 210°C - 230°C
• Teplota podložky: 50°C - 70°C (vyhrievanie nie je nutné pre špeciálne typy podložiek alebo pri použití prostriedkov zvyšujúcich priľnavosť podložky;
   ako je lepidlo, Kaptonová páska, 3Dlac a ďalšie..)
• Uzatvorená komora: nevyžaduje sa
• Rýchlosť ventilátora: 75 - 100%
• Rýchlosť tlače: 35 - 60 mm/s
• Retrakcie: direct 2 - 3 mm ; bowden 4 - 6mm
• Rýchlosť retrakcie: 20 - 45 mm/s
• Raft: nevyžaduje sa
• Prietok 90-100%

Poznámky: Je zrejmé, že materiál vystupujúci z trysky viditeľne zväčšuje svoj objem pri zavádzaní vlákna alebo počas tlače. Toto je úplne prirodzený efekt, ktorý je výsledkom povrchového napätia polymérov tvoriacich filament.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.2 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: žltá
Hmotnosť materiálu: 0,85 kg
Pracovná teplota: 210-230°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-70°C
Tolerancia/priemer: ±0,02 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď značka Fiberlogy vznikla len nedávno, dokázala se presadiť medzi špičky celého európského trhu. Vďaka svojmu prístupu získala firma ocenenie „Najlepší producent polských tlačových strún v roku 2016“ a „Nejlepšia nová polská spoločnosť 2016“.


Vo Fiberlogy neustále hľadajú nové riešenia a technológie a v prvom rade venujú pozornosť kvalite svojich výrobkov. Od výzkumu skúsených pracovníkov z Fiberlabu, cez výber surovín a testovanie až po konečné výsledky. Ich filamenty sú vyrábané špičkovými nemeckými strojmi s použitím kvalitných surovín pri prísnom dodržiavaní noriem, čo zabezpečuje vysokú kvalitu konečného produktu.


Tak sa podarilo vyrobiť struny s ojedinelými vlastnosťami, nadpriemernou toleranciou priemeru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pré všetky tlačiarne s FDM/FFM technológiou.