TPS flexibilný filament natural 1,75 mm Herz 750 g

Kód: TPS175HZ1NL
Neohodnotené
Značka: Herz
€85,36 / ks €71,13 bez DPH
Na dopyt
Položka bola vypredaná…

Termoplastický elastomér Herz 0,75 kg natur FLEXI struna pre 3D tlač Tvrdost Shore: 75A - veľmi mäkký

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

TPS (termoplastický elastomér na bázi styrenu):

Jendá sa o mäkké flexibilné vlákno pre 3D tlač. Najde si istě možné uplatnenie, napr. tesnície krúžky ve stroji alebo protišmykové nožičky pre dalšie komponenty atp. všade tam, kde využijete veľkú mieru elasticity - vratnou deformáciu. Tvrdosť filamentu TPE se mery v merítku tvrdosti Shore. Existujú veľké rozdiely, od veľmi jemných materiálov po tvrdé materiály, ktoré je možno horšie ohýbat. Vlákno TPS s tvrdosťou Shore A 75 je tak nejměkšie v našej nabídke.

Odporúčanie: Extrudér s priamym posuvom filamentu

Teplota tlače: 220 - 240 ° C
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Balenie: 0,75 kg
Šířka struny: 1,75 mm
Tolerancia priemeru: +/- 0,05 mm
Farba: prírodná


Rozmiery cievky:

Priemer: 200 mm
Priemer otvoru: 52 mm
Hrúbka: 65 mm

Herz Tech Line FILAMENT je vyrobený v Maďarsku.

Priemerje meraný a kontrolovaný pomocou dvouosé laserovej sondy. Granulát i farbivo boli špeciálne určené pre výrobu filamentů. Vstupné suroviny neobsahujú žiadne recykláty, aby výsledný fialment spĺňal ty najprísnejšie podmienky kvality.

Nový typ cievky pre 3D vlákno HERZ má otvory zabezpečujúce svoju rozebírateľnosť a to aj možnosť znovunaplnění bezcievkového vlákna. V naší výhodné dostupnosti bezcievkové PLA a PETG Doplňte vlákno od Fiberlogy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: FLEXI
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: natural
Hmotnosť materiálu: 0,75 kg
Vlastnosť filamentu: flexibilný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 70 - 80°C
Pracovná teplota: 220 - 240°C
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobcom je nemecká společnosť HERZ GmbH, ktorá dlhodobo vyrába stroje založené na technológii horúceho vzduchu. Ide o priemyslové stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie naprieč všetkými odvetviami, ďalej stroje pre zváranie termoplastických materiálov ako sú strešné a spodné izolačné fólie, bannery, autoplachty a iné.

Dcérskou spoločnosťou firmy HERZ je taktiež nemecká firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, ktorá má veľmi silné postavenie v oblasti ručných extruderov, pričom vyvinula nový model určený pre viacosé robotické ramená, s ktorými teraz prebieha vývoj na automatizované zváranie.

Firma disponuje vlastnou výrobou zváracích drôtov pre túto extrúznu techniku (priemery 3, 4 a 5 mm) s dlhoročnou skúsenosťou a špecializáciou na rôzne technické plasty.

Spojením týchto skúseností a narastajúceho dopytu po technológii 3D tlače prišiel výrobca približne pred 3 rokmi s vlastnou výrobou filamentov, ktoré si pre svoje jedinečné vlastnosti získaly obľubu medzi 3D tlačiarmi.