PC filament biely 1,75 mm Herz 1 kg

Kód: PC175HZ1WE
Novinka
Neohodnotené
Značka: Herz
€41,80 / ks €34,83 bez DPH €41,80 / 1 kg
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
PC Herz tlačová struna 1,75 mm biela 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

PC, teda polykarbonát, je najodolnejší materiál vôbec. Veľmi často sa používá v spojení s materiálom ABS, prípadne býva jeho alternatívou, a to predovšetkým vďaka podobným vlastnostiam, ktoré PC ponúka. Produkt, ktorý pomocou polykarbonátu vytlačíte, sa vyznačuje vysokou odolnosťou (veľká tvrdosť, odolnosť voči teplote až do 150°C a voči oderu), ale tiež malou hmotnosťou.

Svoje uplatnenie nájde v podstate kdekoľvek, najmä však na technické aplikácie v elektrotechnike a automobilovom priemysle.

Špecifikácia:

  • Teplota tlače: 250 - 290°C
  • Teplota podložky: 100 - 130°C
  • Balenie: 1 kg
  • Šírka struny: 1,75 mm
  • Farba: biela

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: PC
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 100 - 130°C
Pracovná teplota: 250 - 290°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Výrobcom je nemecká společnosť HERZ GmbH, ktorá dlhodobo vyrába stroje založené na technológii horúceho vzduchu. Ide o priemyslové stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie naprieč všetkými odvetviami, ďalej stroje pre zváranie termoplastických materiálov ako sú strešné a spodné izolačné fólie, bannery, autoplachty a iné.

Dcérskou spoločnosťou firmy HERZ je taktiež nemecká firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, ktorá má veľmi silné postavenie v oblasti ručných extruderov, pričom vyvinula nový model určený pre viacosé robotické ramená, s ktorými teraz prebieha vývoj na automatizované zváranie.

Firma disponuje vlastnou výrobou zváracích drôtov pre túto extrúznu techniku (priemery 3, 4 a 5 mm) s dlhoročnou skúsenosťou a špecializáciou na rôzne technické plasty.

Spojením týchto skúseností a narastajúceho dopytu po technológii 3D tlače prišiel výrobca približne pred 3 rokmi s vlastnou výrobou filamentov, ktoré si pre svoje jedinečné vlastnosti získaly obľubu medzi 3D tlačiarmi.