Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 948 736 102
info@materialpro3d.sk
O nás
Slovník materiálov
BLOG
Doprava a platba
International Shipping
Kontakt
Zákonná záruka
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tlačiarne
3D skenery
Potreby pre povrchovú úpravu
Príslušenstvo k 3D tlačiarňam
Náradie a nástroje
Darčeky a poukazy
Robotické stavebnice
⚡AKCIE
VÝPREDAJ a prebehy 2. akosť
Značky
Buddy3D
IGUS
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Filamenty
/
PLA filamenty
PLA filamenty
, Strana 9
PLA 1,75 - filamenty
PLA 2,85 mm - filamenty
Najpredávanejšie
PLA+ filament Lithophane Filament PM 1 kg
Na objednanie CZ
PLAP175PM1LPE
€21,04
(€17,39 bez DPH)
Prusament PLA Simply Green 1 kg (NFC)
Na objednanie CZ
PLA175PA1SGNNFC
€33
(€27,27 bez DPH)
Prusament PLA Prusa Orange 1 kg (NFC)
Skladom
(7 ks)
PLA175PA1POENFC
€32,99
(€27,26 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
525
položiek celkom
Cena
€
4
€
133
1
4
133
Na sklade
307
Akcia
2
Novinka
0
Tip
5
Výpredaj
1
Značky
3DLabPrint
9
ABAFLEX
14
Aurapol
18
Buddy3D
0
ColorFabb
0
Devil Design
61
Fiberlogy
48
Filalab
0
Filament-PM
57
Fillamentum
41
LittleMonk
0
Polymaker
40
Print With Smile
6
Prusa Research
36
ROSA 3D Filaments
0
Smartfil
110
Spectrum
85
Farba
mosadzná
1
krémová
1
mramor
7
bronzová
5
matná
9
medená
6
vysoký lesk
14
metalická
7
svietiace v tme
10
multicolor
7
béžová
14
zlatá
16
fialová
17
strieborná
16
ružová
29
hnedá
21
s trblietkami
43
oranžová
22
žltá
36
transparentná
13
natural
12
červená
39
biela
45
sivá
66
modrá
71
zelená
81
čierna
36
dúhová
0
telový Skin
4
telová
4
svetlá zelená
1
svetlá modrá
1
priehľadná
1
army
7
pastelová
0
prírodná
3
bronzová, hnedá
1
Hmotnosť materiálu
5,6 kg
1
3,3 kg
2
5 kg
3
2,5 kg
10
2 kg
8
0,33 kg
1
0,5 kg
18
0,85 kg
40
0,75 kg
18
1 kg
367
850 - 1020 g
1
Priemer struny
1,75 mm
525
2,85 mm – 3 mm
3
Vlastnosť filamentu
brúsiteľný
3
certifikováné pre styk s potravinami
6
nízka hmotnosť
9
odolný
3
teplotne odolný
3
z recyklátu
29
pre rýchlu tlač
5
termosenzitívný
1
ekologický
1
certifikované pre styk s potravinami
23
certifikovaný pre styk s potravinami
32
vysokorýchlostný (High-Speed)
49
Vymazať filtre
Zobrazených položiek:
525
Výpis produktov
PLA filament Military Khaki 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,24 bez DPH
€25,70
Jednotková cena:
€25,70 / 1 kg
Detail
PLA175SP1MKI
PLA filament Pearl Gold 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,24 bez DPH
€25,70
Jednotková cena:
€25,70 / 1 kg
Detail
PLA175SP1PGD
PLA filament Rust Copper 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,24 bez DPH
€25,70
Jednotková cena:
€25,70 / 1 kg
Detail
PLA175SP1RCU
PLA filament Silver Metallic 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€14,79 bez DPH
€17,89
Jednotková cena:
€35,78 / 1 kg
Detail
PLA175SP05SRM
PLA filament Silver Star 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,24 bez DPH
€25,70
Jednotková cena:
€25,70 / 1 kg
Detail
PLA175SP1SRS
PLA filament Soft Linen 1,75 mm Aurapol 1 kg
Na dopyt
€23,13 bez DPH
€27,99
Jednotková cena:
€27,99 / 1 kg
Detail
PLA175AP1SLN
PLA filament Sparkle Red 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€14,79 bez DPH
€17,89
Jednotková cena:
€35,78 / 1 kg
Detail
PLA175SP05SERD
PLA filament Stardust Blue 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€14,96 bez DPH
€18,10
Jednotková cena:
€36,20 / 1 kg
Detail
PLA175SP05SBE
PLA filament Stone Age Dark 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€19,83 bez DPH
€23,99
Jednotková cena:
€47,98 / 1 kg
Detail
PLA175SP05SEAD
PLA filament Stone Age Light 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€14,62 bez DPH
€17,69
Jednotková cena:
€35,38 / 1 kg
Detail
PLA175SP05SEAL
PLA filament Translucent 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,24 bez DPH
€25,70
Jednotková cena:
€25,70 / 1 kg
Detail
PLA175SP1TT
PLA filament Vertigo Starlight 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dopyt
€31,31 bez DPH
€37,89
Jednotková cena:
€37,89 / 1 kg
Detail
PLA175FM1VOST
PLA filament Volcano Grey 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Na dopyt
€15,29 bez DPH
€18,50
Jednotková cena:
€37 / 1 kg
Detail
PLA175SP05VGY
PLA filament Wild Sage 1,75 mm Aurapol 1 kg
Na dopyt
€23,13 bez DPH
€27,99
Jednotková cena:
€27,99 / 1 kg
Detail
PLA175AP1WSE
PLA filament WIZARD GREEN 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€28,45 bez DPH
€34,43
Jednotková cena:
€34,43 / 1 kg
Detail
PLA175SP1WGN
PLA filament zelený list Aurapol 1 kg 1,75 mm
Na dopyt
€19,62 bez DPH
€23,74
Jednotková cena:
€23,74 / 1 kg
Detail
PLA175AP1GNLF
€26,83
–39 %
PLA filament zlatý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€13,33 bez DPH
€16,13
Jednotková cena:
€16,13 / 1 kg
Do košíka
PLA175SF1GD
PLA MINERAL filament čierny 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dopyt
€39,40 bez DPH
€47,67
Jednotková cena:
€56,08 / 1 kg
Do košíka
PLAML175FB85BK
PLA PolyTerra filament Arctic Teal 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1ATL
PLA PolyTerra filament Army Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,94 bez DPH
€20,50
Jednotková cena:
€20,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1ABW
PLA PolyTerra filament Army Dark Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,94 bez DPH
€20,50
Jednotková cena:
€20,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1ADG
PLA PolyTerra filament Army Light Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,94 bez DPH
€20,50
Jednotková cena:
€20,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1ALGN
PLA PolyTerra filament Banana 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1BYW
PLA PolyTerra filament biely cotton 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€19,51 bez DPH
€23,61
Jednotková cena:
€23,61 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1WE
PLA PolyTerra filament Candy 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1CY
PLA PolyTerra filament čierny Charcoal 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€19,51 bez DPH
€23,61
Jednotková cena:
€23,61 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1BK
PLA PolyTerra filament Earth Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1EBN
PLA PolyTerra filament fialový Lavender 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1LR
PLA PolyTerra filament Forest Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1GN
PLA PolyTerra filament Ice 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1ICE
€19,50
–13 %
PLA PolyTerra filament Lava Red 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€13,98 bez DPH
€16,91
Jednotková cena:
€16,91 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1RD
PLA PolyTerra filament Marble White 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1MW
PLA PolyTerra filament Peach 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1PCH
PLA PolyTerra filament Peanut 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1PT
PLA PolyTerra filament Sakura Pink 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1SAP
PLA PolyTerra filament Savannah Yellow 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1SYW
PLA PolyTerra filament sivý Fossil 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1GY
PLA PolyTerra filament Sunrise Orange 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1OE
PLA PolyTerra filament Wood Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1WDB
PLA PolyTerra filament zafírovo modrý 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAT175PO1BE
PLA Refill červená 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na dopyt
€16,12 bez DPH
€19,50
Jednotková cena:
€19,50 / 1 kg
Detail
PLAR175AF1RD
PLA REFILL filament z recyklátu biely 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€13,81 bez DPH
€16,71
Jednotková cena:
€16,71 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1WE
PLA REFILL filament z recyklátu biely COLD white 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€13,81 bez DPH
€16,71
Jednotková cena:
€16,71 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1CWE
PLA REFILL filament z recyklátu červený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€15,17 bez DPH
€18,36
Jednotková cena:
€18,36 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1RD
€15,90
–7 %
PLA REFILL filament z recyklátu Green Army 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€12,20 bez DPH
€14,76
Jednotková cena:
€14,76 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1GAY
PLA REFILL filament z recyklátu modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€15,35 bez DPH
€18,57
Jednotková cena:
€18,57 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1BE
PLA REFILL filament z recyklátu Traffic 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€14,29 bez DPH
€17,29
Jednotková cena:
€17,29 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1TC
PLA REFILL filament z recyklátu zlatý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednanie EU
€15,35 bez DPH
€18,57
Jednotková cena:
€18,57 / 1 kg
Do košíka
RPLAR175SF1GD
PLA Silk filament Apple Green 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€20,41 bez DPH
€24,70
Jednotková cena:
€24,70 / 1 kg
Detail
PLAS175SP1AGN
PLA SILK filament bronzový Cinnamon Bronze 1,75 mm Spectrum 1 kg
Na dopyt
€21,95 bez DPH
€26,56
Jednotková cena:
€26,56 / 1 kg
Detail
PLAS175SP1CBZ
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 50 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 9 z 11.
1
9
11
525
položiek celkom
Hore