Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

UV Resin FIRM (pevný) nedráždivý Photocentric jantarový 1 kg pre LC Precision

Kód: UVRNONIR4PC1AR
Neohodnotené
Značka: Photocentric
€81,53 / ks €67,94 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Photocentric UV RESIN FIRM - NON IRRITANT/SKIN SAFE/SKIN FRIENDLY amber; živica pre tlač na Liquid Crystal Precision

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete tlačiť veci, ktoré môžete nosiť na seba? Alebo tlačíte s deťmi či mládežou? Táto špeciálna inovovaná živica je tzv. SKIN FRIENDLY - to znamená, že je bezpečná pre styk s pokožkou. Pri kontakte s tekutou živicou tak nedôjde k podráždeniu pokožky. FIRM je variant pevné živice, kedy väčšie modely budú po vytvrdnutí naozaj pevné, zatiaľ čo tenšie steny Vašich výtlačkov budú mierne flexibilné. V praxi to znamená, že je možné výtlačky mierne vratne deformovať (elastická deformácia), než dôjde k zlomeniu objektu. Kombinácia vlasnosti SKINFRIENDLY a FIRM je ideálna pre použitie vo vzdelávacích a školských zariadeniach pre rozvoj 3D tlače medzi mladých ľudí, ktorí sú našou budúcnosťou.

Upozornenie! Táto živica je vhodná LEN pre použitie v rade tlačiarní Liquid Crystal Precision.

Poznámka: Variant SKIN SAFE je bezpečná pre Vašu pokožku - nedráždi pokožku. U osôb alergických či veľmi citlivých na akryláty môže napriek tomu dôjsť k podráždeniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Photocentric LC PRECISION 1.5 resiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: červená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Typ tiskárny: Liquid Crystal HR2
Vhodný pre 3d tiskárnu: Liquid Crystal HR2
Vlastnosť resinu: FIRM - pevný
Hmotnosť: 1 kg
Farba: červená
Tvrdosť materiálu (Shore): 65 D
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Vízia spoločnosti Photocentric.
 
zamýšľame zmeniť 3D tlač na efektívnu výrobu výtlačkov, ktoré sa dajú skutočne použiť priemyselne. To znamená, že vyrábať v sériách, vyrábať  za priemyselne prijateľné ceny a poskytovať trvalé vlastnosti. Našim cieľom je poskytnúť alternatívny výrobný štýl pre plastové, keramické a kovové časti. Nebudeme sa snažiť konkurovať existujúcim 3D tlačiarenským spoločnostiam, ale poskytovať alternatívy konvenčnému spôsobu výroby
Inovácie
Inovácia je naša DNA. Vždy sme verili, že je to lepší spôsob, ako vyrábať výrobky. Od roku 2002, keď sme začali podnikanie, sme verili, že by sme mohli urobiť výrobky na zlepšenie výroby pečiatok. Tento produkt bol imagepac a v priebehu rokov sme ho optimalizovali, aby sme sa stali najefektívnejším spôsobom, ako robiť obchodné pečiatky. Dnes sa zameriavame na inovácie v mnohých oblastiach fotopolymerizácie v oblasti 3D tlače
Fotopolyméry
Sme svetovými lídrami vo fotopolymerizácii viditeľného svetla. Roky výskumu, ktoré sme vykonali, vytvorili veľké portfólio rôznych fotosenzitívnych živíc.