PLA filament Mix 1,75 mm Smartfil 1kg

Kód: PLA175SF1MX
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€16,07 / ks €13,39 bez DPH €16,07 / 1 kg
Vypredané - nedostupné u výrobcu
Položka bola vypredaná…
PLA tlačová struna color transition 1,75 mm Smartfil

Detailné informácie

Podrobný popis

SMARTFIL PLA:

Ide o biologicky rozložiteľný filament vhodný pre všetky typy 3D tlačiarní. Tlačí sa s ním veľmi jednoducho, nezmršťuje sa a preto sa s ním dajú tvoriť aj veľké predmety. S materiálom PLA od tohto výrobcu dosiahnete skvelých výsledkov v krásnych živých farbách.

Farebná varianta MIX je farebným prechodom dvoch farieb či prechod viac odtieňov jednej farby. Pre aktuálnu ponuku konkrétnych variánt nás prosím kontaktujte. Alebo sa môžete nechať prekvapiť :-) Tlačová struna MIX je zároveň cenovo zvýhodnená oproti ostatným farbám. Docielite tak krásnych a originálnych výtlačkov za bezkonkurenčnú cenu. 

Priemer: 1,75 mm (±0,03) 
Pracovná teplota: 210°C
Teplota podložky: 0-60°C

 

Recyklovateľný, biologicky rozložiteľný (kompostovateľný). Môže prísť do styku s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 1.4 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 220±20°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-60°C
Tolerancia/priemer: ±0,03 mm
Položka bola vypredaná…

MIX PLA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.