Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 948 736 102
info@materialpro3d.sk
O nás
Slovník materiálov
BLOG
Doprava a platba
International Shipping
Kontakt
Zákonná záruka
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tlačiarne
3D skenery
Potreby pre povrchovú úpravu
Príslušenstvo k 3D tlačiarňam
Náradie a nástroje
Darčeky a poukazy
Robotické stavebnice
⚡AKCIE
VÝPREDAJ a prebehy 2. akosť
Značky
Buddy3D
IGUS
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Potreby pre povrchovú úpravu
/
Farby, Laky, Lepidlá, Primery
Farby, Laky, Lepidlá
, Strana 7
Lepidlá
Laky
Farby
Primery
Najpredávanejšie
AK Real Colors Marker Olivgrün RAL 6003 RCM015
Skladom
(4 ks)
AK-RCM015
€2,69
(€2,22 bez DPH)
Tmel Vallejo 70401 Plastic putty (tuba s aplikátorom 20 ml)
Skladom
(5 ks)
VAL-70401
€5,11
(€4,22 bez DPH)
Vallejo Aerosol 28010 White Primer Spray 400 ml Hobby Paint
Skladom
(3 ks)
VAL-28010
€17,33
(€14,32 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
365
položiek celkom
Cena
€
2
€
123
1
2
123
Na sklade
308
Akcia
16
Novinka
0
Tip
0
Výpredaj
2
Značky
AK interactive
91
DIAMANT Polymer
3
Prusa Research
1
Vallejo
270
Farba
mosadzná
2
bronzová
6
medená
5
vysoký lesk
1
metalická
13
svietiace v tme
1
drevená
2
multicolor
13
béžová
21
zlatá
11
fialová
16
strieborná
8
ružová
11
hnedá
39
s trblietkami
9
oranžová
20
žltá
24
transparentná
3
červená
30
biela
24
sivá
40
modrá
34
zelená
65
čierna
14
telový Skin
1
telová
7
svetlá modrá
1
Skin
1
Typ farby
na štetec
179
v spreji
28
pastel
3
pro airbrush
6
akrylová
78
Zobrazených položiek:
365
Výpis produktov
Vallejo Wizkids Premium Set 80254 Woodland Creatures (8)
Skladom
(1 ks)
€19,61 bez DPH
€23,73
Jednotková cena:
€2,97 / 1 ks
Do košíka
VAL-80254
Vallejo Wizkids Premium Set 80255 Defenders of the Wild (8)
POSLEDNÝ KUS
(1 ks)
€17,66 bez DPH
€21,37
Jednotková cena:
€2,67 / 1 ks
Do košíka
VAL-80255
Akcia
Výpredaj
€18,13
–10 %
Vallejo Wizkids Premium Set 80257 Masters of the Arcane (8)
POSLEDNÝ KUS
(1 ks)
€13,39 bez DPH
€16,20
Jednotková cena:
€2,03 / 1 ks
Do košíka
VAL-80257
Vallejo Wizkids Premium Set 80258 Arcane Elements (8)
Skladom
(1 ks)
€19,61 bez DPH
€23,73
Jednotková cena:
€2,97 / 1 ks
Do košíka
VAL-80258
Vallejo Wizkids Premium Set 80259 Fleshtones (8)
POSLEDNÝ KUS
(1 ks)
€18,21 bez DPH
€22,04
Jednotková cena:
€2,76 / 1 ks
Do košíka
VAL-80259
Vallejo Wizkids Premium Set 80260 Basic Starter Case 40x8ml
Skladom
(1 ks)
€97,10 bez DPH
€117,49
Jednotková cena:
€2,94 / 1 ks
Do košíka
VAL-80260
Vallejo Wizkids Premium Set 80261 Intermediate Case 40x8ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
POSLEDNÝ KUS
(1 ks)
€97,10 bez DPH
€117,49
Jednotková cena:
€2,94 / 1 ks
Do košíka
VAL-80261
Watercolor Pencil Set Splashes, Dirt AND Stains AK10044 (5 colors)
Skladom
(2 ks)
€7,28 bez DPH
€8,81
Jednotková cena:
€1,76 / 1 ks
Do košíka
AK-AK10044
AK PLAYMARKERS SET AKM103 CLOTHES & ORNAMENTS 6 ks akrylových markerov
Na objednanie CZ
€13,68 bez DPH
€16,55
Jednotková cena:
€2,76 / 1 ks
Do košíka
AK-AKM103
AK PLAYMARKERS SET AKM105 FULL METAL 6 ks akrylových markerov
Na objednanie CZ
€13,68 bez DPH
€16,55
Jednotková cena:
€2,76 / 1 ks
Do košíka
AK-AKM105
AK PLAYMARKERS SET AKM106 SPACE KNIGHTS 6 ks akrylových markerov
Na objednanie CZ
€13,68 bez DPH
€16,55
Jednotková cena:
€2,76 / 1 ks
Do košíka
AK-AKM106
AK PLAYMARKERS SET AKM107 SKIN & FLESH TONES 6 ks akrylových markerov
Na objednanie CZ
€13,68 bez DPH
€16,55
Jednotková cena:
€2,76 / 1 ks
Do košíka
AK-AKM107
AK Real Colors Marker Blue RAL 5001 RCM006
Na objednanie CZ
€2,22 bez DPH
€2,69
Jednotková cena:
€2,69 / 1 ks
Do košíka
AK-RCM006
AK Real Colors Marker Orange RAL 2004 RCM005
Na objednanie CZ
€2,22 bez DPH
€2,69
Jednotková cena:
€2,69 / 1 ks
Do košíka
AK-RCM005
AK Real Colors Marker Yellow RAL 1003 RCM004
Na objednanie CZ
€2,22 bez DPH
€2,69
Jednotková cena:
€2,69 / 1 ks
Do košíka
AK-RCM004
€119,90
–33 %
Dichtol AM 2568 – impregnačný prípravok pre 3D tlač
Na dopyt
€66,03 bez DPH
€79,90
Jednotková cena:
€79,90 / 1 l
Detail
DICHTAM1
Dichtol AM Hydro – impregnácia pre 3D tlač
Na dopyt
€75,21 bez DPH
€91
Jednotková cena:
€91 / 1 l
Detail
DICHTAMH1
Dichtol AM Spray 2568 – impregnačný sprej pre 3D tlač
Na dopyt
€42,14 bez DPH
€50,99
Jednotková cena:
€10,20 / 100 ml
Detail
DICHTAM1SPREJ
Farba Vallejo 72123 Angel Green 18 ml
Na objednanie CZ
€2,49 bez DPH
€3,01
Jednotková cena:
€16,72 / 100 ml
Do košíka
VAL-72123
Farba Vallejo 72158 Fluorescent Magenta 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72158
Farba Vallejo 72159 Fluorescent Violet 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72159
Farba Vallejo 72420 Wasteland Brown 18 ml
Na dopyt
€4,22 bez DPH
€5,11
Jednotková cena:
€28,39 / 100 ml
Detail
VAL-72420
Farba Vallejo 72421 Copper Brown 18 ml
Na objednanie CZ
€4,22 bez DPH
€5,11
Jednotková cena:
€28,39 / 100 ml
Do košíka
VAL-72421
Farba Vallejo 72423 Black Lotus 18 ml
Na objednanie CZ
€4,22 bez DPH
€5,11
Jednotková cena:
€28,39 / 100 ml
Do košíka
VAL-72423
Farba Vallejo Game Color 72107 Anthea Skin 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72107
Farba Vallejo Game Color 72114 Lustful Purple 18 ml
Na dopyt
€3,12 bez DPH
€3,77
Jednotková cena:
€20,94 / 100 ml
Detail
VAL-72114
Farba Vallejo Game Color Special FX 72601 Fresh Blood
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72601
Farba Vallejo Game Color Special FX 72604 Frost
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72604
Farba Vallejo Game Color Special FX 72605 Green Rust
Na dopyt
€3,12 bez DPH
€3,77
Jednotková cena:
€20,94 / 100 ml
Detail
VAL-72605
Farba Vallejo Liquid 70796 White Gold (Alcohol Based) 35 ml
Na objednanie CZ
€4,95 bez DPH
€5,99
Jednotková cena:
€17,11 / 100 ml
Do košíka
VAL-70796
Farba Vallejo Liquid 70797 Copper (Alcohol Based) 35 ml
Na objednanie CZ
€5,09 bez DPH
€6,16
Jednotková cena:
€17,60 / 100 ml
Do košíka
VAL-70797
Farby Vallejo Game Color 72109 Toxic Yellow 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Detail
VAL-72109
Lak v spreji Vallejo 28531 Matt Spray Varnish 400 ml
Na objednanie CZ
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Do košíka
VAL-28531
Lak Vallejo PREMIUM Color 62063 Satin Varnish 60 ml
Na objednanie CZ
€8,79 bez DPH
€10,63
Jednotková cena:
€17,72 / 100 ml
Do košíka
VAL-62063
Prusa Starter Paint Set – sada akrylových farieb a štetcov
Na objednanie CZ
€33,06 bez DPH
€40
Jednotková cena:
€2,86 / 1 ks
Do košíka
STARTERPSPA
Vallejo Game Color 72100 Rosy Flesh 18 ml
Na objednanie CZ
€2,61 bez DPH
€3,16
Jednotková cena:
€17,56 / 100 ml
Do košíka
VAL-72100
Vallejo Game Color 72102 Steel Grey 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72102
Vallejo Game Color 72106 Scarlett Blood 18 ml
Na objednanie CZ
€2,94 bez DPH
€3,56
Jednotková cena:
€19,78 / 100 ml
Detail
VAL-72106
Vallejo Game Color 72155 Heavy Charcoal 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-72155
Vallejo Game Color 73203 Umber 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-73203
Vallejo Game Color 73204 Flesh 18 ml
Na dopyt
€2,61 bez DPH
€3,16
Jednotková cena:
€17,56 / 100 ml
Detail
VAL-73204
Vallejo Game Color 73207 Blue 18 ml
Na objednanie CZ
€3,34 bez DPH
€4,04
Jednotková cena:
€22,44 / 100 ml
Do košíka
VAL-73207
Vallejo Game Color Effects Set 72212 Non Metallic Metal (8)
Na objednanie CZ
€21,03 bez DPH
€25,45
Jednotková cena:
€3,18 / 1 ks
Do košíka
VAL-72212
Vallejo Game Color Set 72298 Advanced (16)
Na objednanie CZ
€53,10 bez DPH
€64,25
Jednotková cena:
€4,02 / 1 ks
Do košíka
VAL-72298
Vallejo Hobby Spray Paint 28002 Panzer Grey 400 ml
Na objednanie CZ
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Do košíka
VAL-28002
Vallejo Hobby Spray Paint 28003 Russian Green 4BO 400 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednanie CZ
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Do košíka
VAL-28003
Vallejo Hobby Spray Paint 28004 UK Bronze Green 400 ml
Na dopyt
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Detail
VAL-28004
Vallejo Hobby Spray Paint 28008 English Uniform 400 ml
Na objednanie CZ
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Do košíka
VAL-28008
Vallejo Hobby Spray Paint 28009 US Khaki 400 ml
Na objednanie CZ
€14,32 bez DPH
€17,33
Jednotková cena:
€4,33 / 100 ml
Do košíka
VAL-28009
Vallejo Model Color 16 color Set 70101 Folkstone Basics (16)
Na objednanie CZ
€53,10 bez DPH
€64,25
Jednotková cena:
€4,02 / 1 ks
Do košíka
VAL-70101
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 15 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 7 z 8.
1
7
8
365
položiek celkom
Hore