PETG filament 1,75 mm Devil Design 1 kg 2. akosť - farba

Kód: PETG175DD1J2
Neohodnotené
Značka: Devil Design
€13,20 / ks €11 bez DPH €13,20 / 1 kg
Dodanie 2-3 mesiace
Položka bola vypredaná…

Filament Devil Design PETG 1,75mm 1 kg, farba - 2. akosť - prebeh farieb

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Prebeh farby na cievke je daný výrobou. Farba struny je premenlivá a môže sa meniť odtieň v celej dĺžke struny. Z tohto dôvodu sa jedná o druhoakostný filament. Takto farebný tlačový materiál vzniká pri výrobe (zmene použitého pigmentu) cievok s konkrétnou farebnou RAL hodnotou. Kvalita tlačového materiálu je zachovaná - mení sa iba farba.

PET-G je polyetylénový termoplastický polyester. Je to najbežnejšia termoplastická polymérna živica zo skupiny polyesterov a používa sa vo vláknach na odevy, nádobách na kvapaliny a potraviny, tvarovaní za tepla na výrobu av kombinácii so sklenými vláknami pre technické živice. PET-G je ideálny materiál na výrobu transparentných obalov a ďalších výrobkov vyžadujúcich relatívne vysokú pevnosť, rázovú húževnatosť a transparentnosť.

Materiál nie je predávaný v krabici iba vo fólii a je označený štítkom na cievke. Materiál má na vonkajšom obale nálepku s odporúčaným nastavením pre tlač. Farba môže byť premenlivá počas návinu (niekoľko farebných prechodov na cievke) alebo jednofarebná ale nezodpovedajúca štandardnej farebnej ponuke firmy Devil Design (iný odtieň RAL).

 

Výhody PET-G:

- vysoká transparentnosť
- hydrofóbne
- tlač je bez zápachu
- veľmi trvanlivý a kvalitný výtlačok
- pri tenkostenných objektoch mierna flexibilita výtlačku

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 1.3 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Akosť: 2. akosť
Hmotnosť bez obalu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Podložka: 70 - 80 °C
Pracovná teplota: 220 - 250 °C
RAL: prebeh farby - 2. akosť
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Devil Design je európsky výrobca plastových strún pre 3D tlač. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v roku 2014 zahájila výrobu vlastného vlákna používaného v 3D tlačiarňach. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, vďaka ktorým sú struny vo vysokej kvalite, bez bublín a neobsahují žiadne nečistoty, ktoré by mohly spôsobovať problémy pri tlači. Priemer a tvar strún je testovaný v priebehu výrobného procesu a vďaka tomu výrobca garantuje fixný priemer každej struny. Pre zachovanie najvyššej kvality materiálu je každá cievka vákuovo zabalená společne s vysúšacím vrecúškom a vložená do kartónovej krabice a doplnená o etiketu popisujúcu obsah. Výrobca tiež uvádza doporučené nastavenie pre 3D tlač. 

Výrobca Devil Design uvádza na trh filamenty s priemerom 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v širokej škále farieb.

V prípade záujmu vyskúšať materiály od tohto výrobcu, napíšte nám o vzorky zdarma.