Bambulab X1C Combo

Kód: BAMBULABX1C
Neohodnotené
Značka: Bambulab
€1 869,74 / ks €1 558,12 bez DPH €1 869,74 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Popustite uzdu svojej kreativite s 3D tlačiarňou Bambulab X1C Combo! Táto výkonná 3D tlačiareň je ideálna pre firemné alebo kancelárske použitie a umožní vám jednoducho vytvárať vlastné návrhy. Vďaka elegantnému dizajnu a užívateľsky prívetivému rozhraniu je X1C Combo dokonalým nástrojom pre každého.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Predstavujeme 3D tlačiareň Bambulab X1C Combo - dokonalý nástroj pre tvorcov všetkých úrovní! Či už ste amatér alebo profesionál, tlačiareň X1C Combo je navrhnutá tak, aby vám pomohla rozvinúť vašu kreativitu a priviesť vaše nápady k životu.

Vďaka robustnému kovovému rámu a pokročilým funkciám je tlačiareň X1C Combo skonštruovaná tak, aby vám poskytla dokonalý zážitok z 3D tlače. Tlačiareň disponuje veľkým stavebným objemom 256 x 256 x 256 mm, ktorý vám umožní ľahko tlačiť aj tie najzložitejšie návrhy. Tlačiareň X1C Combo je tiež vybavená užívateľsky prívetivým rozhraním, ktoré uľahčuje navigáciu a ovládanie tlačiarne.

Jednou z najpôsobivejších vlastností tlačiarne X1C Combo je jej všestrannosť. Tlačiareň si poradí s celým radom materiálov, vrátane PLA, ABS, PA-CF, TPU a ďalších. Vďaka vyhrievanému bedu a maximálnej teplote extruderu 300 ° C môžete ľahko experimentovať s rôznymi materiálmi a vytvárať vlastné návrhy.

Tlačiareň X1C Combo sa taktiež vyznačuje elegantným a moderným dizajnom, takže je dokonalým doplnkom každej domácnosti alebo kancelárie. Tlačiareň je dostatočne kompaktná, aby sa zmestila na stôl alebo na pracovnú dosku, a zároveň dostatočne výkonná, aby zvládla aj tie najzložitejšie projekty. Vďaka bezdrôtovým funkciám môžete tlačiareň ľahko pripojiť k počítaču alebo mobilnému zariadeniu a ihneď začať tlačiť.

Celkovo je 3D tlačiareň Bambulab X1C Combo dokonalým nástrojom pre tvorcov všetkých úrovní. Vďaka pokročilým funkciám, užívateľsky prívetivému rozhraniu a elegantnému dizajnu táto tlačiareň určite podnieti vašu kreativitu a pomôže vám uviesť vaše nápady do života.

Dodatočné parametre

Kategória: 3D tlačiarne
Hmotnosť: 23 kg
Rýchlosť tlače: 500mm/s
Teplota trysky: 300℃
Odporúčaná teplota podložky: 110℃

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: