PETG Tasty Pack (1,75 mm; 5x0,3 kg) Filament PM

Kód: PETG175PM15PCK
Tip
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€42,30 / ks €35,25 bez DPH
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
15.12.2022

Šťavnatý výber, to najlepšie z ponuky PETG farieb Filamentu-PM. V tomto výbere nájdete: 

  • PETG Transparentná Zelená 300g
  • PETG Červená 300g
  • PETG Tyrkysová Modrá 300g
  • PETG Orange 2018 300g
  • PETG Bridlicová strieborná 300g.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Struny s priemerom 1,75mm sú vhodné pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je jednoduchá a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením.Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia av každom balení je prítomné vysúšacie vrecko, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. K dispozícii sú v širokej škále farieb.Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný na tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálov viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým aj nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Hmotnosť bez obalu: 1,5 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Pracovná teplota: 220 - 250 °C
Podložka: 80 - 90 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.